EURO 2020: Łukasz Fabiański będzie gotowy [OFICJALNIE]

EURO 2020: Łukasz Fabiański będzie gotowy [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Łączy Nas Piłka

Łukasz Fabiański ma znajdować się w pełni sił na rozpoczynające się wkrótce zgrupowanie reprezentacji Polski przed startem Mistrzostw Europy.

Doświadczony bramkarz został w ostatniej chwili pozbawiony szansy występu w barwach West Hamu United w meczu przeciwko West Bromwich Albion (3:1) z uwagi na odniesiony uraz kolana.

Przedstawiciele „Młotów” nie pokusili się wówczas o wydanie żadnego konkretniejsze komunikatu na temat stanu zdrowia 36-letniego zawodnika, który opuszczał murawę The Hawthorns wyraźnie niepocieszony oraz z grymasem bólu na twarzy.

W zaistniałej sytuacji powstało wiele znaków zapytania nad pojawieniem się Łukasza Fabiańskiego w kadrze reprezentacji Polski na zbliżające się EURO 2020.

Na szczęście przeprowadzone w stołecznym klubie badania nie wykazały żadnych poważniejszych uszkodzeń i tym samym były gracz Lecha Poznań, Legii Warszawa, Arsenalu czy Swansea City ma pojawić się zgodnie z planem na zgrupowaniu „Biało-Czerwonych” rozpoczynającym się w poniedziałek w Opalenicy i wziąć udział w Mistrzostwach Europy.

Rozmawiałem z Łukaszem i czuje się dobrze. Sztab medyczny w klubie wykonał mu kompleksowe badania, które nie wykazały niczego niepokojącego. Wszystko wskazuje na to, że zawodnik szybko wróci do pełnego treningu i zgodnie z planem rozpocznie z reprezentacją Polski przygotowania do mistrzostw Europy – powiedział Jacek Jaroszewski, lekarz drużyny narodowej.

Doświadczony bramkarz występuje w West Hamie United od lipca 2018 roku. W trwających jeszcze rozgrywkach wystąpił w 36 meczach i zachował w nich 10 czystych kont.

***

Reprezentacja Polski na EURO 2020. Paulo Sousa podał nazwiska powołanych zawodników [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy