EURO 2020: Łukasz Fabiański będzie gotowy [OFICJALNIE]

EURO 2020: Łukasz Fabiański będzie gotowy [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Łączy Nas Piłka

Łukasz Fabiański ma znajdować się w pełni sił na rozpoczynające się wkrótce zgrupowanie reprezentacji Polski przed startem Mistrzostw Europy.

Doświadczony bramkarz został w ostatniej chwili pozbawiony szansy występu w barwach West Hamu United w meczu przeciwko West Bromwich Albion (3:1) z uwagi na odniesiony uraz kolana.

Przedstawiciele „Młotów” nie pokusili się wówczas o wydanie żadnego konkretniejsze komunikatu na temat stanu zdrowia 36-letniego zawodnika, który opuszczał murawę The Hawthorns wyraźnie niepocieszony oraz z grymasem bólu na twarzy.

W zaistniałej sytuacji powstało wiele znaków zapytania nad pojawieniem się Łukasza Fabiańskiego w kadrze reprezentacji Polski na zbliżające się EURO 2020.

Na szczęście przeprowadzone w stołecznym klubie badania nie wykazały żadnych poważniejszych uszkodzeń i tym samym były gracz Lecha Poznań, Legii Warszawa, Arsenalu czy Swansea City ma pojawić się zgodnie z planem na zgrupowaniu „Biało-Czerwonych” rozpoczynającym się w poniedziałek w Opalenicy i wziąć udział w Mistrzostwach Europy.

Rozmawiałem z Łukaszem i czuje się dobrze. Sztab medyczny w klubie wykonał mu kompleksowe badania, które nie wykazały niczego niepokojącego. Wszystko wskazuje na to, że zawodnik szybko wróci do pełnego treningu i zgodnie z planem rozpocznie z reprezentacją Polski przygotowania do mistrzostw Europy – powiedział Jacek Jaroszewski, lekarz drużyny narodowej.

Doświadczony bramkarz występuje w West Hamie United od lipca 2018 roku. W trwających jeszcze rozgrywkach wystąpił w 36 meczach i zachował w nich 10 czystych kont.

***

Reprezentacja Polski na EURO 2020. Paulo Sousa podał nazwiska powołanych zawodników [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy