EURO 2020: Łukasz Fabiański wypada z gry [OFICJALNIE]

EURO 2020: Łukasz Fabiański wypada z gry [OFICJALNIE] fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Łączy Nas Piłka

Łukasz Fabiański doznał urazu mięśniowego, który wyklucza go na kilka dni z treningów.

Chyba nie tak początek EURO 2020 wyobrażali sobie podopieczni Paulo Sousy. Najpierw niespodziewanie przegrali spotkanie pierwszej kolejki ze Słowacją (1-2), a teraz kontuzji doznał Łukasz Fabiański.

Golkiper zmaga się z problemami mięśniowymi. Jest to pokłosie rozgrzewki przed ostatnim meczem Mistrzostwa Europy przeciwko naszym południowym sąsiadom.

36-latek przeszedł w ostatnich godzinach badanie rezonansem magnetycznym i to wykazało, że potrzebuje od pięciu do siedmiu dni przerwy.

Jak poinformował rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej Jakub Kwiatkowski, na ten moment nie jest rozważana żadna zmiana w składzie.

Obecnie zatem Paulo Sousa ma do dyspozycji dwóch bramkarzy, a są nimi Wojciech Szczęsny oraz Łukasz Skorupski.

Kolejny mecz „Biało-czerwoni” rozegrają już w sobotę. Wtedy ich rywalem będzie faworyt grupy, ale również całego turnieju, czyli Hiszpania. Początek starcia punktualnie o 21:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy