EURO 2020: Łukasz Fabiański wypada z gry [OFICJALNIE]

EURO 2020: Łukasz Fabiański wypada z gry [OFICJALNIE] fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Łączy Nas Piłka

Łukasz Fabiański doznał urazu mięśniowego, który wyklucza go na kilka dni z treningów.

Chyba nie tak początek EURO 2020 wyobrażali sobie podopieczni Paulo Sousy. Najpierw niespodziewanie przegrali spotkanie pierwszej kolejki ze Słowacją (1-2), a teraz kontuzji doznał Łukasz Fabiański.

Golkiper zmaga się z problemami mięśniowymi. Jest to pokłosie rozgrzewki przed ostatnim meczem Mistrzostwa Europy przeciwko naszym południowym sąsiadom.

36-latek przeszedł w ostatnich godzinach badanie rezonansem magnetycznym i to wykazało, że potrzebuje od pięciu do siedmiu dni przerwy.

Jak poinformował rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej Jakub Kwiatkowski, na ten moment nie jest rozważana żadna zmiana w składzie.

Obecnie zatem Paulo Sousa ma do dyspozycji dwóch bramkarzy, a są nimi Wojciech Szczęsny oraz Łukasz Skorupski.

Kolejny mecz „Biało-czerwoni” rozegrają już w sobotę. Wtedy ich rywalem będzie faworyt grupy, ale również całego turnieju, czyli Hiszpania. Początek starcia punktualnie o 21:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy