EURO 2020: Nowe informacje w sprawie Jana Bednarka

EURO 2020: Nowe informacje w sprawie Jana Bednarka fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Jan Bednarek wziął udział w porannym treningu reprezentacji Polski. Wydaje się zatem, że defensor powinien zagrać przeciwko Słowacji.

We wtorek reprezentacja Polski mierzyła się towarzysko z Islandią. Spotkanie zakończyło się remisem w stosunku 2-2. Wynik zszedł jednak na drugi plan przez absencje kadrowiczów.

W meczu udziału nie mogli wziąć Bartosz Bereszyński, Mateusz Klich oraz Jan Bednarek. O ile ci dwaj pierwsi stosunkowo szybko wrócili do treningów, o tyle ten ostatni jeszcze w piątek nie uczestniczył w zajęciach.

Media zaczęły powoli spekulować, kto miałby go zastąpić w poniedziałek, kiedy to podopieczni Paulo Sousy zmierzą się ze Słowacją.

Nowe informacje i przełom w sprawie przyniosła jednak sobota. Defensor Southampton po raz pierwszy od kilku dni mógł trenować z resztą kolegów i na ten moment wydaje się, że będzie gotów na mecz pierwszej kolejki Mistrzostw Europy.

Początek poniedziałkowego starcia z naszymi południowymi sąsiadami o godzinie 18:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy