EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej

EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: TVP Sport

Ondrej Duda zabrał głos po zwycięstwie Słowaków nad Polakami (2-1) w ramach pierwszej kolejki Mistrzostw Europy.

W poniedziałkowe popołudnie podopieczni Paulo Sousy zainaugurowali Mistrzostwa Europy. Na początek ich przeciwnikiem byli Słowacy.

Spotkanie niespodziewanie zakończyło się zwycięstwem naszych południowych sąsiadów, którzy pokonali „Biało-czerwonych” w stosunku 2-1.

Jednym z kluczowych zawodników w drużynie trenera Štefana Tarkovicia był dziś Ondrej Duda, który zabrał głos po meczu.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że udało nam się wygrać. Robiliśmy na boisku swoje i mamy tego korzyści. Polakom zabrakło trochę szczęścia, ale za to my je mieliśmy i to bardzo nas cieszy - przyznał.

- Nasi rywale popełnili dziś dużo błędów. Ponadto wiedzieliśmy, że ich najmocniejszym punktem jest Robert Lewandowski i udało nam się go wyeliminować. To było kluczem do wygrania tego meczu - spuentował.

W kolejnym spotkaniu grupy E Słowacy zmierzą się ze Szwedami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy