EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji

EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Twitter | Zbigniew Boniek

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek odniósł się do postawy Polaków w meczu przeciwko Słowacji (1-2).

W poniedziałkowy wieczór Polacy zainaugurowali swój występ na EURO 2020. Przy okazji pierwszego starcia rywalem „Biało-czerwonych” była kadra Słowacji.

Spotkanie lepiej zaczęli podopieczni Paulo Sousy, ale to nasi południowi sąsiedzi schodzi na przerwę z prowadzeniem 1-0.

Później do głosu doszli jednak Polacy, a dogranie Macieja Rybusa na bramkę zamienił Karol Linetty. Później pomocnik Torino miał jeszcze jedną sytuację, ale jego strzał pewnie wyłapał Martin Dúbravka.

Dobra gra Polaków została wyhamowana w 62. minucie. Wtedy to drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Grzegorz Krychowiak.

To kilka chwil później zemściło się na zawodnikach Sousy. Nie upilnowali oni we własnym polu karnym Milana Škriniara. Zawodnik Interu Mediolan pokonał Wojciecha Szczęsnego i ustalił rezultat na 2-1.

Po meczu do postawy Polaków za pośrednictwem Twittera odniósł się Zbigniew Boniek.

„Graliśmy przeciętnie, na porażkę nie zasługiwaliśmy. Dwie bramki po fatalnych błędach…” - napisał krótko prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

W kolejnym meczu Polacy zmierzą się z Hiszpanami. Na sam koniec czeka ich natomiast starcie ze Szwecją.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy