Fanfan rozmawia z Reading

Fanfan rozmawia z Reading
Redakcja
Redakcja
Źródło: skysports.com

Jak donosi L&#8217;Equipe, możliwe, że Jose Karl Pierre-Fanfan podpisze umowę z angielskim Reading. <br><br> 31-letni obrońca jest bez klubu od czasu opuszczenia Glasgow Rangers w lecie. <br><br> Pierre-Fanfa(...)

Jak donosi L’Equipe, możliwe, że Jose Karl Pierre-Fanfan podpisze umowę z angielskim Reading.

31-letni obrońca jest bez klubu od czasu opuszczenia Glasgow Rangers w lecie.

Pierre-Fanfan był celem transferowym kilku klubów francuskich latem, ale ostatecznie żaden transfer nie doszedł do skutku.

Menadżer Reading, Steve Coppell chciałby dodać trochę doświadczenia w szyki swojej niedoświadczonej formacji obronnej.
Więcej na temat: Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy