Fani Wisły Kraków są zmęczeni. „Krótka wymiana zdań" kibica z Alanem Urygą [WIDEO]

Fani Wisły Kraków są zmęczeni. „Krótka wymiana zdań" kibica z Alanem Urygą [WIDEO] fot. Wiślacka Brać [Twitter]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Wisła Kraków tylko bezbramkowo zremisowała z Zagłębiem Sosnowiec w ramach meczu pierwszej ligi. Po zakończeniu rywalizacji pojawiły się gwiazdy, a pod trybuną najzagorzalszych fanów 13-krotnego mistrza Polski doszło do wymiany zdań pomiędzy Alanem Urygą a jednym z kibiców.

Wisła Kraków miała w tym sezonie wywalczyć awans do Ekstraklasy. Na razie jednak drużyna prowadzona przez Radosława Sobolewskiego rozczarowuje i w tabeli jest dopiero ósma.

Po ostatniej porażce z Podbeskidziem Bielsko-Biała (1-2) pod Wawelem liczono na komplet punktów w elektryzującym trybuny meczu z Zagłębiem Sosnowiec.

„Biała Gwiazda” rzeczywiście wyszła na boisko z chęcią zgarnięcia pełnej puli, co było widać przy sytuacjach Szymona Sobczaka czy Dawida Szota. Nie udało się jednak sforsować dobrze dysponowanej tego dnia defensywy rywala, dyrygowanej przez bramkarza Mateusza Kosa.

Mecz zakończył się więc bezbramkowym remisem, a po końcowym gwizdu na stadionie rozległy się donośne gwiazdy.

Jakby tego było mało, kilka chwil później piłkarze Wisły Kraków znaleźli się pod trybuną dla najzagorzalszych fanów 13-krotnego mistrza Polski. Niektórzy z nich ucięli sobie krótką pogawędkę z Alanem Urygą.

Kapitan prawdopodobnie zaczął tłumaczyć się z niezadowalającego wyniku, a wymianę zdań przerwała chwilę później grupa innych kibiców.

Wszystko skwitowało skandowanie nazwiska stopera przez fanów gospodarzy.

Wisła Kraków musi teraz skupić się na wtorkowym meczu w Pucharze Polski. Wtedy przyjdzie zmierzyć się w 1/16 finału z Polonią Warszawa. Za tydzień natomiast „Białą Gwiazdę” czeka daleki wyjazd do Gdańska na potyczkę ligową z tamtejszą Lechią.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thiago Silva odejdzie z Chelsea. Decyzja zapadła Thiago Silva odejdzie z Chelsea. Decyzja zapadła Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy