Fantastyczna bramka Valbueny [WIDEO]

Fantastyczna bramka Valbueny [WIDEO]
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Zawodnik Dynama Moskwa, Mathieu Valbuena, zdobył fantastyczną bramkę we wczorajszym spotkaniu przeciwko Zenitowi Sankt Petersburg.

Reprezentant Francji w rosyjskiej drużynie występuje zaledwie od dwóch miesięcy, kiedy za 7,5 miliona euro przeniósł się z Olympique de Marseille. Wczorajszy gol potwierdza jego nieprzeciętne umiejętności i może utwierdzić działaczy Dynama, że jego sprowadzenie to bardzo dobra inwestycja.

Zespół Valbueny ostatecznie przegrał spotkanie 3-2 i po siedmiu kolejkach zajmuje trzecią lokatę, ze stratą sześciu punktów do prowadzącego Zenita.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Koeman: Decyzję w sprawie Suáreza podjęli działacze Barcelony Koeman: Decyzję w sprawie Suáreza podjęli działacze Barcelony Chelsea się nie poddaje. Spróbuje ściągnąć Rice'a Chelsea się nie poddaje. Spróbuje ściągnąć Rice'a Kryzys wizerunkowy Pumy tuż za rogiem. Gigant walczy o pojednanie Neymara z Álvaro Gonzálezem Kryzys wizerunkowy Pumy tuż za rogiem. Gigant walczy o pojednanie Neymara z Álvaro Gonzálezem FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Ligue 1 FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Ligue 1

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy