FC Barcelona gotowa do rozmów z Messim

FC Barcelona gotowa do rozmów z Messim
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Radio Marca | Cadena COPE

FC Barcelona jest otwarta, by jeszcze w tym miesiącu rozpocząć negocjacje z Leo Messim w sprawie jego nowego kontraktu.

Jak donoszą Cadena COPE oraz Radio Marca, prezydent „Dumy Katalonii” Josep Maria Bartomeu już kilkukrotnie próbował zainicjować pierwsze rozmowy mające na celu przedłużenie umowy z Argentyńczykiem, ale wszystko uległo opóźnieniu.

Klub ma jednak na uwadze, że negocjacje będą żmudne, dlatego też chciałby rozpocząć je jak najwcześniej. „Blaugranę” obok jej prezydenta będzie również reprezentować dyrektor generalny Óscar Grau. To właśnie oni będą negocjować z ojcem Messiego Jorge.

Hiszpańskie media są zgodne, że Messiemu nie zależy na długości kontraktu. Najważniejsze jest dla niego zachowanie klauzuli pozwalającej mu na odejście z klubu pod koniec dowolnego sezonu. Taka była wpisana w jego obecną umowę, ale wygasła wraz z końcem maja.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy