FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport

Przyszłość Martina Braithwaite'a w Barcelonie wciąż nie jest jasna.

Martin Braithwaite już jakiś czas temu usłyszał od władz Barcelony, że może szukać sobie nowego zespołu. Mijały jednak kolejne tygodnie, a duński napastnik dalej był piłkarzem katalońskiego klubu i sytuacja ta nie uległa zmianie. Podobnie jak to, że działacze drużyny z Camp Nou chcą się z nim pożegnać.

Jak podaje „Sport”, Braithwaite opiera się jednak wszystkim transferowym propozycjom i chce zostać w Barcelonie. Katalończycy zaproponowali mu również rozwiązanie kontraktu, dzięki czemu mógłby szukać sobie nowej ekipy i dołączyć do niej na zasadzie wolnego transferu, ale póki co zrezygnował również z tego.

Napięcie pomiędzy Barceloną a otoczeniem 31-letniego zawodnika jest duże. „Sport” sugeruje, że cała sytuacja może doprowadzić do tego, że Katalończycy jednostronnie rozwiążą z nim kontrakt ostatniego dnia okna, co wyraźnie utrudni mu znalezienie nowego miejsca pracy. Nie dojdzie do tego, jeśli piłkarz wcześniej przystanie na rozwiązanie umowy, ale na razie się na to nie zanosi.

Braithwaite jest graczem Barcelony od lutego 2020 roku. Do tej pory strzelił dla niej 10 goli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Enrique odgryzł się Xaviemu. „Nawet bez tego byśmy wygrali” Luis Enrique odgryzł się Xaviemu. „Nawet bez tego byśmy wygrali” Xavi po porażce w Lidze Mistrzów. „Odpadliśmy przez sędziego. Wszystko zniszczył” Xavi po porażce w Lidze Mistrzów. „Odpadliśmy przez sędziego. Wszystko zniszczył” OFICJALNIE: FC Barcelona nie zagra na Klubowych Mistrzostwach Świata. Wielkie pieniądze przeszły obok nosa OFICJALNIE: FC Barcelona nie zagra na Klubowych Mistrzostwach Świata. Wielkie pieniądze przeszły obok nosa FC Barcelona poza burtą Ligi Mistrzów. PSG zafundowało Katalończykom ekspresową podróż z nieba do piekła [WIDEO] FC Barcelona poza burtą Ligi Mistrzów. PSG zafundowało Katalończykom ekspresową podróż z nieba do piekła [WIDEO] Borussia Dortmund w półfinale Ligi Mistrzów! Grad goli na Signal Iduna Park [WIDEO] Borussia Dortmund w półfinale Ligi Mistrzów! Grad goli na Signal Iduna Park [WIDEO] Xavi wpadł w szał! Czerwona kartka dla trenera FC Barcelony [WIDEO] Xavi wpadł w szał! Czerwona kartka dla trenera FC Barcelony [WIDEO] Przesądzone. PSG sprzeda za 16 milionów euro niechcianego zawodnika Przesądzone. PSG sprzeda za 16 milionów euro niechcianego zawodnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy