FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport

Przyszłość Martina Braithwaite'a w Barcelonie wciąż nie jest jasna.

Martin Braithwaite już jakiś czas temu usłyszał od władz Barcelony, że może szukać sobie nowego zespołu. Mijały jednak kolejne tygodnie, a duński napastnik dalej był piłkarzem katalońskiego klubu i sytuacja ta nie uległa zmianie. Podobnie jak to, że działacze drużyny z Camp Nou chcą się z nim pożegnać.

Jak podaje „Sport”, Braithwaite opiera się jednak wszystkim transferowym propozycjom i chce zostać w Barcelonie. Katalończycy zaproponowali mu również rozwiązanie kontraktu, dzięki czemu mógłby szukać sobie nowej ekipy i dołączyć do niej na zasadzie wolnego transferu, ale póki co zrezygnował również z tego.

Napięcie pomiędzy Barceloną a otoczeniem 31-letniego zawodnika jest duże. „Sport” sugeruje, że cała sytuacja może doprowadzić do tego, że Katalończycy jednostronnie rozwiążą z nim kontrakt ostatniego dnia okna, co wyraźnie utrudni mu znalezienie nowego miejsca pracy. Nie dojdzie do tego, jeśli piłkarz wcześniej przystanie na rozwiązanie umowy, ale na razie się na to nie zanosi.

Braithwaite jest graczem Barcelony od lutego 2020 roku. Do tej pory strzelił dla niej 10 goli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy