FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport

Przyszłość Martina Braithwaite'a w Barcelonie wciąż nie jest jasna.

Martin Braithwaite już jakiś czas temu usłyszał od władz Barcelony, że może szukać sobie nowego zespołu. Mijały jednak kolejne tygodnie, a duński napastnik dalej był piłkarzem katalońskiego klubu i sytuacja ta nie uległa zmianie. Podobnie jak to, że działacze drużyny z Camp Nou chcą się z nim pożegnać.

Jak podaje „Sport”, Braithwaite opiera się jednak wszystkim transferowym propozycjom i chce zostać w Barcelonie. Katalończycy zaproponowali mu również rozwiązanie kontraktu, dzięki czemu mógłby szukać sobie nowej ekipy i dołączyć do niej na zasadzie wolnego transferu, ale póki co zrezygnował również z tego.

Napięcie pomiędzy Barceloną a otoczeniem 31-letniego zawodnika jest duże. „Sport” sugeruje, że cała sytuacja może doprowadzić do tego, że Katalończycy jednostronnie rozwiążą z nim kontrakt ostatniego dnia okna, co wyraźnie utrudni mu znalezienie nowego miejsca pracy. Nie dojdzie do tego, jeśli piłkarz wcześniej przystanie na rozwiązanie umowy, ale na razie się na to nie zanosi.

Braithwaite jest graczem Barcelony od lutego 2020 roku. Do tej pory strzelił dla niej 10 goli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Przyszłość Antoine’a Griezmanna wyjaśniona. Papierowe porozumienie! Przyszłość Antoine’a Griezmanna wyjaśniona. Papierowe porozumienie! Hirving Lozano odejdzie z Napoli? Agent wieszczy hitowy transfer Hirving Lozano odejdzie z Napoli? Agent wieszczy hitowy transfer Michael Carrick w końcu samodzielnym menedżerem? Jest poważnym kandydatem Michael Carrick w końcu samodzielnym menedżerem? Jest poważnym kandydatem Carlo Ancelotti: Przez 30 lat tylko dwóch piłkarzy poprosiło mnie, bym nie wystawiał ich w składzie Carlo Ancelotti: Przez 30 lat tylko dwóch piłkarzy poprosiło mnie, bym nie wystawiał ich w składzie RB Lipsk reaguje. Będzie miał nowego bramkarza RB Lipsk reaguje. Będzie miał nowego bramkarza Forbes: 10 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Forbes: 10 najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie Rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Pierre'a-Emericka Aubameyanga na lato 2023 Rozpoczęto rozmowy w sprawie transferu Pierre'a-Emericka Aubameyanga na lato 2023

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy