FC Barcelona: Jean-Clair Todibo definitywnie odchodzi z klubu [OFICJALNIE]

FC Barcelona: Jean-Clair Todibo definitywnie odchodzi z klubu [OFICJALNIE] fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Nice

Nice i Barcelona doszły do pełnego porozumienia w sprawie definitywnego transferu Jeana-Claira Todibo.

W ostatnich miesiącach 21-letni środkowy obrońca był do Nice wypożyczony. W tym czasie rozegrał 17 meczów i strzelił jednego gola. Teraz odejdzie on z Barcelony definitywnie, co właśnie potwierdziło Nice. Jak podaje Fabrizio Romano, klub z Lazurowego Wybrzeża zapłaci 8,5 miliona euro, do czego mogą dojść bonusy. „Duma Katalonii” nie będzie miała opcji jego odkupu.

Dla Barcelony to niezły interes. Na początku 2019 roku Katalończycy zapłacili za Todibo Toulouse tylko milion euro. Potem otrzymali za jego wypożyczenie 1,5 miliona euro od Schalke 04 i dwa miliony euro od Benfiki. Finalnie będą więc na dużym plusie.

W koszulce Barcelony Todibo zanotował tylko pięć występów - cztery w lidze hiszpańskiej i jeden w Lidze Mistrzów.

W ostatnim sezonie Nice finiszowało na dziewiątej lokacie w tabeli Ligue 1.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy