FC Barcelona: Kontuzja podstawowego obrońcy

FC Barcelona: Kontuzja podstawowego obrońcy fot. Saolab Press / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

FC Barcelona ma problem, bo kontuzji doznał Andreas Christensen. Defensor musiał przez to opuścić przedwcześnie plac gry w starciu Danii z Finlandią w ramach eliminacji EURO 2024.

Czwartek to dzień, w którym wystartowały eliminacje do EURO 2024. W jednym ze spotkań mierzą się ze sobą drużyny Danii i Finlandii.

Do przerwy prowadzi pierwsza z tych ekip po tym, jak do siatki trafił Rasmus Højlund.

Dla wielu jednak rezultat schodzi na drugi plan, a wszystko przez sytuację, do której doszło w 18. minucie. Wtedy przedwcześnie plac gry musiał opuścić Andreas Christensen.

Na razie nie ma szczegółowych wieści, co się konkretnie wydarzyło. Na te trzeba zaczekać do badań.

Kiedy obrońca Barcelony schodził z boiska, łapał się za lewe udo i bardzo możliwe, że to właśnie uniemożliwiło mu dalszy występ w czwartkowym starciu.

Na placu gry zastąpił go obrońca Galatasaray Victor Nelsson.

26-latek od lipca 2022 roku jest związany z FC Barceloną, do której trafił z Chelsea. W tym sezonie rozegrał łącznie 25 meczów, a jego dorobek to jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy