FC Barcelona: Pojawił się problem. OFICJALNIE: Dłuższa przerwa Neto

FC Barcelona: Pojawił się problem. OFICJALNIE: Dłuższa przerwa Neto fot. Paweł Machitko
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FC Barcelona

Neto będzie musiał poddać się zabiegowi z powodu kontuzji odniesionej w trakcie jednego z treningów Barcelony przeprowadzonych w Stanach Zjednoczonych.

Brazylijczyk został sprowadzony przez „Dumę Katalonii” przed kilkoma tygodniami z Valencii w ramach wymiany za Jaspera Cillessena, który powędrował w przeciwnym kierunku.

Bramkarz przechodząc na Camp Nou miał świadomość, że będzie w klubie pełnił tylko funkcję zmiennika dla Marca-André ter Stegena, ale niewykluczone, że wkrótce może mu przybyć konkurent do rywalizacji o tę rolę, a wszystko przez uraz odniesiony przez 30-letniego zawodnika na jednym z treningu Barcelony.

Doświadczony piłkarz został już poddany szczegółowym badaniom, które wykazały złamanie kości łódeczkowatej lewego nadgarstka.

Aktualny mistrz Hiszpanii poinformował w oficjalnym komunikacie, że Brazylijczyk przejdzie we wtorek operację kontuzjowanej ręki i dopiero po jej zakończeniu zostanie określony dokładniejszy termin jego powrotu do normalnych zajęć z drużyną.

Media na Półwyspie Iberyjskim spekulują, że Neto będzie pauzował minimum pięć tygodniu po zabiegu, a to oznacza, że władze Barcelony mogą przed zakończeniem letniego okienka transferowego zostać zmuszone do pozyskania kolejnego golkipera, który w razie problemów zdrowotnych ter Stegena będzie mógł go zastąpić.

30-latek w trakcie amerykańskiego tournée pokazał się z dobrej strony w trakcie towarzyskiego meczu przeciwko Napoli, w którym popisał się kilkoma świetnym interwencjami.

Zobacz również

Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte! Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy