FC Barcelona: Powtórka z Wijnalduma?! Możliwy hitowy przechwyt Depaya

FC Barcelona: Powtórka z Wijnalduma?! Możliwy hitowy przechwyt Depaya fot. Sebastien SALOM-GOMIS/SIPA/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Mundo Deportivo

Juventus nie złożył jeszcze broni w staraniach o usługi Memphisa Depaya - informuje „Mundo Deportivo”.

W szeregach „Dumy Katalonii” panuje względny spokój oraz przekonanie w kontekście pozyskania wspomnianego reprezentanta Holandii na zasadzie wolnego transferu.

Ekipa z Camp Nou ma mieć już ustalone wszystkie najważniejsze kwestie odnoszące się do warunków indywidualnego kontraktu z 27-letniem zawodnikiem.

Przygotowana umowa nie została jeszcze jednak podpisana przez dogrywanie ostatnich formalności, konieczność przejścia testów medycznych oraz fakt zbliżających się Mistrzostw Europy.

Dziennikarze „Mundo Deportivo” przekonują, że te czynniki mają naturalnie duży wpływ na obecny stan rzeczy, ale wskazują jednocześnie na to, że broni w walce o względy Memphisa Depaya nie złożył Juventus.

„Stara Dama” przedstawiła rzekomo ofensywnemu piłkarzowi lepszą o 3 miliony euro ofertę rocznych zarobków od Barcelony oraz możliwość zawarcia czteroletniego kontraktu.

Wspomniane źródło zauważa, że drużyna z Camp Nou nie zamierza licytować się z włoskim klubem, ale jest skłonna zawrzeć w swojej propozycji opcję przedłużenia współpracy o dodatkowe 12 miesięcy.

„Duma Katalonii” ryzykuje takim postępowaniem utratę Depaya na rzecz ekipy z Allianz Stadium oraz powtórkę scenariusza związaną z Georginio Wijnaldumem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy  w historii transfer wewnątrz Premier League Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy w historii transfer wewnątrz Premier League Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy