FC Barcelona: Projekt domowej koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO]

FC Barcelona: Projekt domowej koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] fot. Luis Alvarado Alvarado / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Footyheadlines.com

Portal Footyheadlines.com przedstawił projekt domowej koszulki Barcelony na sezon 2022/2023.

„Duma Katalonii” nie zaprezentowała jeszcze koszulek na sezon 2021/2022, tymczasem Footyheadlines.com już zaprezentowało prawdopodobny wygląd jej domowych trykotów na kolejne rozgrywki. Za projektem stoi Nike. Na zdjęciach nie ma loga głównego sponsora, ponieważ nie wiadomo, kto nim będzie. Umowa hiszpańskiego klubu z firmą Rakuten wygasa właśnie w 2022 roku.

Na koszulce mają znaleźć się pasy w trzech kolorach: bordowym, granatowym oraz niebieskim. Reszta szczegółów na razie nie jest znana.

Trykot jest inspirowany koszulkami Barcelony z końcówki lat dziewięćdziesiątych i początku XXI wieku. Dla porównania opublikowano zdjęcie tej z sezonu 2001/2002.


Prawdopodobny wygląd domowej koszulki Barcelony na sezon 2022/2023Prawdopodobny wygląd domowej koszulki Barcelony na sezon 2022/2023Koszulka Barcelony z sezonu 2001/2002
Więcej na temat: FC Barcelona Hiszpania Nike Stroje

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy