FC Barcelona: Riqui Puig z konkretną propozycją. W grę wchodzi trzyletni kontrakt

FC Barcelona: Riqui Puig z konkretną propozycją. W grę wchodzi trzyletni kontrakt fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Ferran Martínez

Riqui Puig wzbudza zainteresowanie przedstawicieli Major League Soccer. Największą determinację w sprawie przejawia Los Angeles Galaxy - informuje Ferran Martínez.

Riqui Puig to zawodnik, który swego czasu zapowiadał się całkiem dobrze i mogło wydawać się, że przez wiele następnych lat będzie ważnym elementem zespołu FC Barcelony. Ostatnie miesiące pokazały jednak, że środkowy pomocnik nie prezentuje określonego poziomu.

Z tego względu od dłuższego czasu rozgląda się za nowym klubem, ale jak na razie w tej kwestii brakuje konkretów. Mówiono o nim do tej pory między innymi w kontekście Benfiki, Fiorentiny, Fulham oraz Wolverhampton. Może okazać się jednak, że Hiszpan opuści Stary Kontynent.

Taki pogląd reprezentuje bowiem Ferran Martínez, bo według jego ustaleń 22-latek może trafić do Major League Soccer.

Tam chęć pozyskania go deklaruje kilka ekip, ale najwięcej konkretów pochodzi ze strony Los Angeles Galaxy. W grę miałby wchodzić trzyletni kontrakt. Sprawa rozwiąże się do 4 sierpnia, bo właśnie do tej daty zespoły mogą rejestrować zawodników.

Jednocześnie agenci zawodnika badają też inne opcje w razie fiaska rozmów z Amerykanami.

22-latek, którego kontrakt z FC Barceloną wygasa 30 czerwca 2023 roku, rozegrał w minionym sezonie łącznie 17 meczów, strzelając bramkę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy