FC Barcelona: Sergio Agüero już po pierwszych badaniach

FC Barcelona: Sergio Agüero już po pierwszych badaniach
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport

Sergio Agüero jest już po pierwszych badaniach przeprowadzonych po incydencie w trakcie sobotniego meczu ligi hiszpańskiej pomiędzy Barceloną a Deportivo Alavés (1:1). U piłkarza wykryto arytmię - pisze między innymi „Sport”.

Agüero rozpoczął sobotnie starcie w podstawowym składzie Barcelony, ale udział w nim zakończył przed przerwą, kiedy to zaczął mieć problemy z oddychaniem. Argentyńskiego napastnika na boisku zastąpił wtedy Philippe Coutinho, a on sam został przewieziony do jednego ze znajdujących się w Barcelonie szpitali. Piłkarz przeszedł tam serię badań.

Już po tym zdiagnozowano u niego arytmię, a więc zaburzenie rytmu serca. Agüero zostanie pod obserwacją i przejdzie jeszcze kolejne, bardziej szczegółowe badania.

Katalońscy dziennikarze przypominają, że Argentyńczyk miał już podobne problemy w przeszłości i choć każde kolejne dolegliwości mogą być powodem do niepokoju, na ile to możliwe stara się spokojnie podchodzić do całej sprawy.

Póki co można spodziewać się jego absencji we wtorkowym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów, w którym rywalem Barcelony będzie Dynamo Kijów. Dopiero okaże się, czy będzie pauzował dłużej.

Przygoda 33-letniego Agüero z Barceloną nie rozpoczęła się szczęśliwie. Wcześniej stracił on sporo meczów z powodu kontuzji łydki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Mistrzostwa Świata: Typy na Maroko - Hiszpania Mistrzostwa Świata: Typy na Maroko - Hiszpania Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Mistrzostwa Świata: Składy na Maroko - Hiszpania [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Maroko - Hiszpania [OFICJALNIE] Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy