FC Barcelona sięgnie po utalentowanego skrzydłowego z Bundesligi?!

FC Barcelona sięgnie po utalentowanego skrzydłowego z Bundesligi?! fot. charnsitr / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport

Na celowniku FC Barcelony znalazł się Fabio Blanco, o czym poinformował w ostatnich dniach „Sport”.

FC Barcelona nadal boryka się ze sporymi kłopotami finansowymi. To z kolei zmusza klubowych działaczy do tego, by sięgać po młodych zawodników, którzy nie mają jeszcze wypracowanej marki na rynku.

Bardzo możliwe, że do Katalonii przybędzie wkrótce skrzydłowy. Jest nim Fabio Blanco związany z Eintrachtem Frankfurt.

17-latek trafił do ekipy z Bundesligi latem po tym, jak nie zdecydował się na kontynuowanie współpracy z Valencią. W meczach przedsezonowych spisywał się naprawdę bardzo dobrze.

Obecna sytuacja sportowa - dopiero trzynaste miejsce w tabeli - zmusiła jednak sztab szkoleniowy do stawiania na zdecydowanie bardziej doświadczonych zawodników.

Z tego względu Fabio Blanco nie doczekał się jeszcze debiuty i niewykluczone, że zimą rozejrzy się za nowym klubem. Tu właśnie pojawia się FC Barcelona.

Działacze katalońskiego klubu są zdeterminowani, aby pozyskać tego gracza. Jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom, w grę miałoby wchodzić półroczne wypożyczenie z opcją wykupu.

Kontrakt zawodnika, który jest reprezentantem Hiszpanii do lat 18, wiąże go z niemieckim klubem do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy