Fenerbahce dopina transfer Mehmeta Topala

Fenerbahce dopina transfer Mehmeta Topala fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: turkish-football

Jak informuje turecka gazeta „Milliyet" - Fenerbahce Stambuł jest o krok od podpisania kontraktu z Mehmetem Topalem. Kwota jaką zapłacą za 26-letniego zawodnika z Valencii ma wynosić 6 milionów euro.

Popularne „Kanarki” zmagały się ze sporymi trudnościami na pozycji defensywnego pomocnika, dlatego klub ze stolicy Turcji postanowił sięgnąć po Mehmeta Topala. Ma on bowiem podnieść jakoś gry na tej pozycji i wzmocnić drużynę.

Turecki zawodnik wcześniej był wiązany z przejściem do klubów Premiership: Chelsea Londyn  i Manchester City podczas letniego okna transferowego, a prezes klubu – Manuel Llorente potwierdził zainteresowanie Topalem ze strony Interu Mediolan

Mehmet Topal, zagrał w tym sezonie w barwach Valencii 28 spotkań , a do zakończenie jego umowy z klubem pozostały 2 lata. 26-letni defensywny pomocnik był bardzo mocnym punktem swojej drużyny , której pomógł awansować do półfinału Ligi Europejskiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy