FIFA 20: Najlepsi bramkarze [TOP 11]

FIFA 20: Najlepsi bramkarze [TOP 11] fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: EA Sports

Poznaliśmy personalia jedenastu najlepszych golkiperów w popularnej grze FIFA 20.

Twórcy symulatora piłkarskiego postanowili w tym roku nie odkrywać poszczególnych części tortu związanego z prezentacją najlepszych zawodników przed oficjalną premierą i od razu przedstawili listę 100 najwyżej ocenionych zawodników.

Spośród nich wyszczególniliśmy jedenastkę najwyżej ocenionych bramkarzy. Najwięcej przedstawicieli w tym gronie mają mają ekipy z Premier League (4) oraz LaLiga (3). Z kolei z punktu widzenia narodowościowego Słowenia, Niemcy oraz Brazylia - po dwóch.

Na tej pozycji nowym niekwestionowanym numerem jeden jest Jan Oblak. 26-latek w poprzedniej wersji gry zajmował czwarte miejsce w tym zestawieniu, ale teraz wspólni przeskoczył odpowiednio Davida De Geę, Manuela Neuera oraz Thibaut Courtois, którzy uplasowali się poza czołową trójką. Ich pozycje na podium zajęli Marc-André ter Stegen i Alisson. Warto wspomnieć, że ten drugi przed rokiem został umieszczony dopiero na 11. miejscu wśród najlepszych golkiperów w grze FIFA 19.

Spośród niżej wymienionych zawodników największy jakościowo skok zanotował wspomniany już Alisson - z 84 na 89. Z kolei po stronie spadków z tego grona znaleźli się David De Gea (91 -> 89), Manuel Neuer (90 -> 88) i Thibaut Courtois (90 -> 88).

Pragniemy zwrócić także uwagę na obecność Wojciecha Szczęsnego, który po udanym sezonie spędzonym w Juventusie został doceniony przez twórców gry, którzy zwiększyli ogólny poziom jego umiejętności z 84 do 86, co pozwoliło mu załapać się do grona 100 najlepszych zawodników w FIFA 20.

NAJLEPSI BRAMKARZE W GRZE FIFA 20:

1. Jan Oblak (Atlético Madryt/Słowenia) - 91
2. Marc-André ter Stegen (FC Barcelona/Niemcy) - 90
3. Alisson (Liverpool/Brazylia) - 89
4. David De Gea (Manchester United/Hiszpania) - 89
5. Manuel Neuer (Bayern Monachium/Niemcy)- 88
6. Ederson (Manchester City/Brazylia) - 88
7. Hugo Lloris (Tottenham/Francja) - 88
8. Thibaut Courtois (Real Madryt/Belgia) - 88
9. Sami Handanović (Inter Mediolan/Słowenia) - 88
10. Keylor Navas (Paris Saint-Germain/Kostaryka) - 87
11. Wojciech Szczęsny (Juventus/Polska) - 86

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Nie przypominam sobie czegoś takiego w Europie” Dziennikarz punktuje hitowy transfer Lecha Poznań „Nie przypominam sobie czegoś takiego w Europie” Dziennikarz punktuje hitowy transfer Lecha Poznań Manchester United, Real Madryt, FC Barcelona i inni będą niepocieszeni. Obrońca blisko nowej umowy Manchester United, Real Madryt, FC Barcelona i inni będą niepocieszeni. Obrońca blisko nowej umowy 19-letni Gavi zrugał Roberta Lewandowskiego. „Do cholery, człowieku!” [WIDEO] 19-letni Gavi zrugał Roberta Lewandowskiego. „Do cholery, człowieku!” [WIDEO] Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy