FIFA 20: Najlepsi bramkarze [TOP 11]

FIFA 20: Najlepsi bramkarze [TOP 11] fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: EA Sports

Poznaliśmy personalia jedenastu najlepszych golkiperów w popularnej grze FIFA 20.

Twórcy symulatora piłkarskiego postanowili w tym roku nie odkrywać poszczególnych części tortu związanego z prezentacją najlepszych zawodników przed oficjalną premierą i od razu przedstawili listę 100 najwyżej ocenionych zawodników.

Spośród nich wyszczególniliśmy jedenastkę najwyżej ocenionych bramkarzy. Najwięcej przedstawicieli w tym gronie mają mają ekipy z Premier League (4) oraz LaLiga (3). Z kolei z punktu widzenia narodowościowego Słowenia, Niemcy oraz Brazylia - po dwóch.

Na tej pozycji nowym niekwestionowanym numerem jeden jest Jan Oblak. 26-latek w poprzedniej wersji gry zajmował czwarte miejsce w tym zestawieniu, ale teraz wspólni przeskoczył odpowiednio Davida De Geę, Manuela Neuera oraz Thibaut Courtois, którzy uplasowali się poza czołową trójką. Ich pozycje na podium zajęli Marc-André ter Stegen i Alisson. Warto wspomnieć, że ten drugi przed rokiem został umieszczony dopiero na 11. miejscu wśród najlepszych golkiperów w grze FIFA 19.

Spośród niżej wymienionych zawodników największy jakościowo skok zanotował wspomniany już Alisson - z 84 na 89. Z kolei po stronie spadków z tego grona znaleźli się David De Gea (91 -> 89), Manuel Neuer (90 -> 88) i Thibaut Courtois (90 -> 88).

Pragniemy zwrócić także uwagę na obecność Wojciecha Szczęsnego, który po udanym sezonie spędzonym w Juventusie został doceniony przez twórców gry, którzy zwiększyli ogólny poziom jego umiejętności z 84 do 86, co pozwoliło mu załapać się do grona 100 najlepszych zawodników w FIFA 20.

NAJLEPSI BRAMKARZE W GRZE FIFA 20:

1. Jan Oblak (Atlético Madryt/Słowenia) - 91
2. Marc-André ter Stegen (FC Barcelona/Niemcy) - 90
3. Alisson (Liverpool/Brazylia) - 89
4. David De Gea (Manchester United/Hiszpania) - 89
5. Manuel Neuer (Bayern Monachium/Niemcy)- 88
6. Ederson (Manchester City/Brazylia) - 88
7. Hugo Lloris (Tottenham/Francja) - 88
8. Thibaut Courtois (Real Madryt/Belgia) - 88
9. Sami Handanović (Inter Mediolan/Słowenia) - 88
10. Keylor Navas (Paris Saint-Germain/Kostaryka) - 87
11. Wojciech Szczęsny (Juventus/Polska) - 86

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Olmo w Milanie? Według części mediów zawarto nawet wstępne porozumienie Olmo w Milanie? Według części mediów zawarto nawet wstępne porozumienie Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Królewskie warunki kluczem do zatrzymania Mbappé? PSG przydzieliło graczowi prywatnego asystenta Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Najbardziej zadłużone kluby w Europie. Manchester United liderem niechlubnego zestawienia Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Legia Warszawa: Škuletić następcą Niezgody?! Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem Bruno Fernandes: Manchester United i Sporting napotkały spory problem Inter daje w sumie 18 milionów euro za Eriksena Inter daje w sumie 18 milionów euro za Eriksena Xavi wyjaśnił, dlaczego nie przyjął oferty Barcelony Xavi wyjaśnił, dlaczego nie przyjął oferty Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy