FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji

FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: EA Sports

EA Sports poinformowało, że AS Roma nie znajdzie się w najnowszej grze FIFA 21. Klub nie osiągnął porozumienia z producentem i dlatego zostanie zastąpiony zespołem Roma FC.

Przed rokiem sympatycy Juventusu i popularnej serii gier FIFA musieli pogodzić się z faktem, że przez najbliższe trzy sezony nie będą mogli w naturalny sposób rozgrywać wirtualnych spotkań „Starą Damą”.

Ten stan rzeczy został podyktowany faktem, że drużyna z Turynu zawarła umowę na wyłączność z firmą Konami i dlatego w pełnej krasie, czyli w oficjalnych koszulkach, herbem i stadionem, będzie pojawiać się tylko w grze PES.

Teraz okazuje się, że jej los w pełnym stopniu podzieli także AS Roma, ponieważ EA Sports poinformowało o braku osiągnięcia porozumienia z klubem na wykorzystanie jego barw w najnowszej odsłonie FIFA 21 i dlatego zostanie ona zastąpiona klubem Roma FC.

EA SPORTS informuje, że AS Roma w FIFA 21 będzie teraz występować pod nazwą Roma FC, grywalną i wyposażoną w niestandardową odznakę i zestaw w trybie Kick-Off, kariery, FIFA Ultimate Team i VOLTA FOOTBALL. Roma FC będzie teraz rywalizować na stadionie Olympik.

Wciąż możesz spodziewać się, że zobaczysz prawdziwych graczy takich samych jacy są w AS Roma, autentycznych zawodników i ich podobizny w EA SPORTS FIFA 21 i EA SPORTS FIFA 21 Ultimate Team. Zmiany te nie wpłyną na zgranie gracza w EA SPORTS FIFA 21 Ultimate Team.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim w AS Roma za lata współpracy jako oficjalny partner zespołu w sportowych grach wideo.

EA SPORTS FIFA nadal jest jednym z najbardziej autentycznych i popularnych interaktywnych twórców gier sportowych, a naszym celem jest dostarczanie naszym fanom niezrównanej autentyczności. Opierając się na naszych najnowszych zapowiedziach z LaLiga i Realem Madryt, będziemy nadal przekazywać więcej wiadomości o drużynach i ligach, które stanowią serce The World’s Game, w tym ekscytujące dodatki dla fanów we Włoszech i nie tylko. Sprawdź EA SPORTS FIFA 21 Authenticity, aby uzyskać najnowsze informacje o klubach i ligach dostępnych w grze” - czytamy w opublikowanym komunikacie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy