FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 13]

FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 13] fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Ekstraklasa

Poznaliśmy personalia trzynastu najlepszych zawodników występujących w Ekstraklasie w popularnej grze FIFA 21.

Twórcy z EA Sports postanowili pójść za przykładem z poprzedniego roku i przed nastaniem daty oficjalnej premiery gry FIFA 21 przedstawili listę 100 najlepszych zawodników (miejsca 100-51 i miejsca 50-1).

Dzięki temu producenci popularnej gry skupili się na stopniowym odsłanianiu innych aspektów wirtualnej rozgrywki, a teraz na bazie zgromadzonych danych postanowiliśmy przedstawić personalia dwunastu najlepszych graczy występujących w naszych rodzimych rozgrywkach.

Spośród nich najwyższym ogólnym poziomem umiejętności został obdarzony Jakub Błaszczykowski z Wisły Kraków, który jako jedyny z oceną na poziomie 75 może pochwalić się posiadaniem złotej karty z grona zawodników rywalizujących w najwyższej klasie w Polsce.

Na podium poniższej klasyfikacji znaleźli się jeszcze Artur Boruc (73) z Legii Warszawa i Pedro Tiba (72) z Lecha Poznań.

NAJLEPSI PIŁKARZE W EKSTRAKLASIE W GRZE FIFA 21:

1. Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków/Polska) - 75
2. Artur Boruc (Legia Warszawa/Polska) - 73
3. Pedro TIba (Lech Poznań/Portugalia) - 72
4. Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa/Polska) - 72
5. Luquinhas (Legia Warszawa/Brazylia) - 72
6. Jakub Czerwiński (Piast Gliwice/Polska) - 72
7. Jan Sýkora (Lech Poznań/Czechy) - 72
8. Ivi López (Raków Częstochowa/Hiszpania) - 72
9. Filip Mladenović (Legia Warszawa/Serbia) - 71
10. Domagoj Antolić (Legia Warszawa/Chorwacja) - 71
11. Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok/Polska) - 71
12. Dušan Kuciak (Lechia Gdańsk/Słowacja) - 71
13. Michal Frydrych (Wisła Kraków/Czechy) - 71

Zachęcamy także do zapoznania się z listą:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy