FIFA 21: Najlepsi zawodnicy w grze [50-1]

FIFA 21: Najlepsi zawodnicy w grze [50-1] fot. EA Sports
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: EA Sports

Prezentujemy listę 50 piłkarzy z najlepszymi statystykami w grze FIFA 21.

W poprzednich latach EA Sports stopniowało napięcie, powoli odkrywając karty zawodników. Tym razem twórcy popularnej gry od razu zaprezentowali pełną listę (miejsca 100-51).

Pierwsze miejsce utrzymał Leo Messi, przy którego nazwisku widnieje ogólna ocena 93. Gwiazdor Barcelony wyprzedza Cristiano Ronaldo oraz Roberta Lewandowskiego, którego oceniono na 91. W zeszłym roku Polak otrzymał 89. 91 mają również Kevin De Bruyne, Neymar oraz Jan Oblak.

Lewandowski nie jest jedynym Polakiem w czołowej pięćdziesiątce. Na 40. lokacie sklasyfikowano bowiem Wojciecha Szczęsnego, dla którego to również awans.

Premierę nowej odsłony gry FIFA zaplanowano na 9 października.

FIFA 21 - Najlepsi zawodnicy w grze [50-1]:Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy