FIFA 21: Najlepsi zawodnicy w grze [50-1]

FIFA 21: Najlepsi zawodnicy w grze [50-1] fot. EA Sports
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: EA Sports

Prezentujemy listę 50 piłkarzy z najlepszymi statystykami w grze FIFA 21.

W poprzednich latach EA Sports stopniowało napięcie, powoli odkrywając karty zawodników. Tym razem twórcy popularnej gry od razu zaprezentowali pełną listę (miejsca 100-51).

Pierwsze miejsce utrzymał Leo Messi, przy którego nazwisku widnieje ogólna ocena 93. Gwiazdor Barcelony wyprzedza Cristiano Ronaldo oraz Roberta Lewandowskiego, którego oceniono na 91. W zeszłym roku Polak otrzymał 89. 91 mają również Kevin De Bruyne, Neymar oraz Jan Oblak.

Lewandowski nie jest jedynym Polakiem w czołowej pięćdziesiątce. Na 40. lokacie sklasyfikowano bowiem Wojciecha Szczęsnego, dla którego to również awans.

Premierę nowej odsłony gry FIFA zaplanowano na 9 października.

FIFA 21 - Najlepsi zawodnicy w grze [50-1]:Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy