FIFA 22: 28 najlepszych piłkarzy w Ekstraklasie. Tylko jedna złota karta

FIFA 22: 28 najlepszych piłkarzy w Ekstraklasie. Tylko jedna złota karta fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Poznaliśmy personalia 28 najlepszych zawodników występujących w Ekstraklasie w grze FIFA 22.

EA Sports opublikowało już zestawienia odnoszące się do przedstawienia piłkarzy dysponujących najwyższymi ocenami w topowych europejskich rozgrywkach w postaci Premier League, LaLigi, Bundesligi, Serie A i Ligue 1.

W związku z tym twórcy gry mogli przejść do odsłaniania kolejnych ciekawostek związanych z ich jednym z najpopularniejszych produktów, co w konsekwencji pozwoliło nam stworzyć listę przedstawiającą najlepszych graczy występujących w Ekstraklasie.

Przed rokiem mieliśmy w niej tylko jednego przedstawiciela ze złotą kartą w osobie Jakuba Błaszczykowskiego. W tym ta sytuacja nie uległa zmianie, z tą różnicą, że piłkarzem dysponującymi w opinii twórców gry FIFA 22 najwyższymi umiejętnościami w naszej lidze jest teraz Pedro Rebocho (75) z Lecha Poznań.

Portugalczyk został nieznacznie wyżej oceniony od swojego klubowego kolegi Adriela Ba Louy (74) oraz Lukasa Podolskiego (73) z Górnika Zabrze. Tuż za nimi znalazł się najlepszy Polak - Paweł Kieszek (73) z Wisły Kraków.

W sumie 28 zawodników otrzymało ogólny poziom umiejętności na poziomie 70. Wśród nich znaleźli się powracający do Ekstraklasy - Damian Kądzior (72) z Piasta Gliwice, Michał Pazdan (71) z Jagiellonii Białystok, Kamil Grosicki (71) z Pogoni Szczecin oraz Artur Sobiech (70) z Lecha Poznań.

FIFA 22 - 28 najlepszych piłkarzy z Ekstraklasy

Pedro Rebocho (Lech Poznań) – 75
Adriel Ba Loua (Lech Poznań) – 74
Lukas Podolski (Górnik Zabrze) – 73
Paweł Kieszek (Wisła Kraków) – 73
Filip Mladenović (Legia Warszawa) – 72
Damian Kądzior (Piast Gliwice) – 72
Tomáš Pekhart (Legia Warszawa) – 72
Michał Pazdan (Jagiellonia Białystok) – 71
Luquinhas (Legia Warszawa) – 71
Jesús Imaz (Jagiellonia Białystok) – 71
Dante Stipica (Pogoń Szczecin) – 71
František Plach (Piast Gliwice) – 71
Ivi López (Raków Częstochowa) – 71
Benedikt Zech (Pogoń Szczecin) – 71
Ihor Charatin (Legia Warszawa) – 71
Mikael Ishak (Lech Poznań) – 71
Pedro Tiba (Lech Poznań) – 71
Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin) – 71
Bartosz Kapustka (Legia Warszawa) – 70
Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa) – 70
Artur Sobiech (Lech Poznań) – 70
Mattias Johansson (Legia Warszawa) – 70
Jakub Czerwiński (Piast Gliwice) – 70
Josué (Legia Warszawa) – 70
Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków) – 70
André Martins (Legia Warszawa) – 70
Barry Douglas (Lech Poznań) – 70
Artur Boruc (Legia Warszawa) – 70

Zachęcamy także do zapoznania się z listą:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy