FIFA 22 do pobrania za darmo z PS Plus. Na graczy czeka specjalna paczka i testy cross-play [OFICJALNIE]

FIFA 22 do pobrania za darmo z PS Plus. Na graczy czeka specjalna paczka i testy cross-play [OFICJALNIE] fot. EA Sports
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: EA Sports

PlayStation ujawniło listę gier dostępnych do pobrania za darmo dla subskrybentów PS Plus. Wśród nich znalazła się FIFA 22 z dodatkami.

Każdego miesiąca abonenci PlayStation Plus dostają możliwość wzbogacenia swojej biblioteki o nowe gry. W maju są to FIFA 22, Tribes of Midgard oraz Curse of the Dead Gods - wszystkie dostępne na PS4 i PS5.

Naszą uwagę zwraca jedna z najpopularniejszych gier sportowych dostępnych na rynku, która w najbliższym czasie wzbogaci się zapewne o nowych użytkowników. A na tych czekają wyjątkowe niespodzianki.

Pierwsza dotyczy otrzymania w prezencie darmowej paczki z jedenastoma rzadkimi kartami z oceną minimalną 82 oraz wybór jednej z trzech ikon, którą będzie można wypożyczyć na pięć meczów w trybie FUT.

Natomiast druga jest dużo bardzo interesująca, bo odnosi się do rozpoczęcia testów opcji cross-play, która umożliwi podejmowanie rywalizacji pomiędzy użytkownikami różnych platform. Na razie między sobą zagrają posiadacze konsol PS5, Xbox Series X|S oraz Stadii w sezonach i meczach towarzyskich online.

Rozgrywka międzyplatformowa będzie na razie zablokowana dla trybu FUT, ale należy spodziewać się jej odblokowania przy okazji premiery kolejnej wersji gry.

O szczegółach dotyczących sposobu uruchomienia tej opcji możecie przeczytać na stronie EA Sports.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań zatrzyma czołowego defensora? „Od tego zależy moja przyszłość” Lech Poznań zatrzyma czołowego defensora? „Od tego zależy moja przyszłość” Wisła Płock testuje byłego juniora Manchesteru United Wisła Płock testuje byłego juniora Manchesteru United Marko Dmitrović zrezygnował z gry w kadrze Serbii. Powodem... bramkarz Rakowa Częstochowa Marko Dmitrović zrezygnował z gry w kadrze Serbii. Powodem... bramkarz Rakowa Częstochowa FC Barcelona osiągnęła „pełne porozumienie” z nowym zawodnikiem. Żona piłkarza szuka mieszkania FC Barcelona osiągnęła „pełne porozumienie” z nowym zawodnikiem. Żona piłkarza szuka mieszkania Reprezentant Polski powinien trafić do Realu Sociedad? „Widziałbym go na tej pozycji” Reprezentant Polski powinien trafić do Realu Sociedad? „Widziałbym go na tej pozycji” OFICJALNIE: Marcin Kaczmarek zwolniony z Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Marcin Kaczmarek zwolniony z Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Wieczysta Kraków ma nowego trenera. Już dziś poprowadzi pierwszy trening OFICJALNIE: Wieczysta Kraków ma nowego trenera. Już dziś poprowadzi pierwszy trening

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy