FIFA 22: Nowe karty „Obiecujących transferów“ w trybie Ultimate Team

FIFA 22: Nowe karty „Obiecujących transferów“ w trybie Ultimate Team fot. EA Sports
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: EA Sports

FIFA 22 wprowadzi do gry nowe karty trybu Ultimate Team o nazwie „Obiecujące transfery“ - informuje EA Sports.

Karty te będą nawiązywać do najgłośniejszych transakcji klubowych tego lata. Ich bohaterowie będą mogli być ulepszani przez cały sezon, choć będzie to uzależnione od występów tych piłkarzy w nowych zespołach.

Przykładowo: jeśli dany zawodnik rozegra dobry mecz i otrzyma kartę „w formie“, jego karta „Obiecujące transfery“ zostanie automatycznie ulepszona. Dodatkowo karty OTW będą mogły być jednorazowo ulepszone o jeden poziom „w formie“, jeśli dana drużyna wygra pięć z dziesięciu kolejnych starć ligowych (licząc od 1 października).

Jeżeli gracz zdecyduje się na przedpremierowe zamówienie gry, otrzyma na start jedną kartę „obiecujących transferów“. Dokonać tego można także do dnia 1 października.

Na spocie promującym nowe karty możemy dostrzec Davida Alabę, ale także znanego dziennikarza związanego z transferami - Fabrizio Romano.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy