FIFA 22: Nowe karty „Obiecujących transferów“ w trybie Ultimate Team

FIFA 22: Nowe karty „Obiecujących transferów“ w trybie Ultimate Team fot. EA Sports
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: EA Sports

FIFA 22 wprowadzi do gry nowe karty trybu Ultimate Team o nazwie „Obiecujące transfery“ - informuje EA Sports.

Karty te będą nawiązywać do najgłośniejszych transakcji klubowych tego lata. Ich bohaterowie będą mogli być ulepszani przez cały sezon, choć będzie to uzależnione od występów tych piłkarzy w nowych zespołach.

Przykładowo: jeśli dany zawodnik rozegra dobry mecz i otrzyma kartę „w formie“, jego karta „Obiecujące transfery“ zostanie automatycznie ulepszona. Dodatkowo karty OTW będą mogły być jednorazowo ulepszone o jeden poziom „w formie“, jeśli dana drużyna wygra pięć z dziesięciu kolejnych starć ligowych (licząc od 1 października).

Jeżeli gracz zdecyduje się na przedpremierowe zamówienie gry, otrzyma na start jedną kartę „obiecujących transferów“. Dokonać tego można także do dnia 1 października.

Na spocie promującym nowe karty możemy dostrzec Davida Alabę, ale także znanego dziennikarza związanego z transferami - Fabrizio Romano.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy