FIFA 22: Rosyjskie drużyny usunięte z gry [OFICJALNIE]

FIFA 22: Rosyjskie drużyny usunięte z gry [OFICJALNIE] fot. EA Sports
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: EA Sports

EA Sports wypuściło najnowszą aktualizację gry FIFA 22. Usuwa ona między innymi reprezentację Rosji oraz rosyjskie kluby, a także Otkrytije Arienę, stadion Spartaka Moskwa.

Przed miesiącem EA poinformowała, że w związku z agresją Rosji w stosunku do Ukrainy rozpoczęła proces usuwania drużyn z kraju agresora ze swojego flagowego produktu - gry FIFA 22. Gracze korzystający z wersji na PC-ty otrzymali już aktualizację, dzięki której wspomniane zespoły zostały wymazane. Zmiany na pozostałych platformach, czyli PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Stadia, pojawią się niebawem.

„EA SPORTS solidaryzuje się z narodem ukraińskim i jak wiele głosów z całego świata piłki nożnej, wzywa do pokoju i zakończenia inwazji na Ukrainę” – czytamy w komunikacie.

Mając to wszystko na uwadze, z gry zniknęły reprezentacja Rosji, Lokomotiw Moskwa, CSKA Moskwa oraz Spartak Moskwa i jego domowy obiekt - Otkrytije Ariena.

Jeśli chodzi o tryb kariery, aby zauważyć te zmiany, tradycyjnie należy rozpocząć ją od nowa.

Wcześniej EA Sports zawiesiło swoją działalność handlową na terenie Rosji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań zatrzyma czołowego defensora? „Od tego zależy moja przyszłość” Lech Poznań zatrzyma czołowego defensora? „Od tego zależy moja przyszłość” Wisła Płock testuje byłego juniora Manchesteru United Wisła Płock testuje byłego juniora Manchesteru United Marko Dmitrović zrezygnował z gry w kadrze Serbii. Powodem... bramkarz Rakowa Częstochowa Marko Dmitrović zrezygnował z gry w kadrze Serbii. Powodem... bramkarz Rakowa Częstochowa FC Barcelona osiągnęła „pełne porozumienie” z nowym zawodnikiem. Żona piłkarza szuka mieszkania FC Barcelona osiągnęła „pełne porozumienie” z nowym zawodnikiem. Żona piłkarza szuka mieszkania Reprezentant Polski powinien trafić do Realu Sociedad? „Widziałbym go na tej pozycji” Reprezentant Polski powinien trafić do Realu Sociedad? „Widziałbym go na tej pozycji” OFICJALNIE: Marcin Kaczmarek zwolniony z Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Marcin Kaczmarek zwolniony z Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Wieczysta Kraków ma nowego trenera. Już dziś poprowadzi pierwszy trening OFICJALNIE: Wieczysta Kraków ma nowego trenera. Już dziś poprowadzi pierwszy trening

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy