FIFA 22: Rosyjskie drużyny usunięte z gry [OFICJALNIE]

FIFA 22: Rosyjskie drużyny usunięte z gry [OFICJALNIE] fot. EA Sports
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: EA Sports

EA Sports wypuściło najnowszą aktualizację gry FIFA 22. Usuwa ona między innymi reprezentację Rosji oraz rosyjskie kluby, a także Otkrytije Arienę, stadion Spartaka Moskwa.

Przed miesiącem EA poinformowała, że w związku z agresją Rosji w stosunku do Ukrainy rozpoczęła proces usuwania drużyn z kraju agresora ze swojego flagowego produktu - gry FIFA 22. Gracze korzystający z wersji na PC-ty otrzymali już aktualizację, dzięki której wspomniane zespoły zostały wymazane. Zmiany na pozostałych platformach, czyli PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Stadia, pojawią się niebawem.

„EA SPORTS solidaryzuje się z narodem ukraińskim i jak wiele głosów z całego świata piłki nożnej, wzywa do pokoju i zakończenia inwazji na Ukrainę” – czytamy w komunikacie.

Mając to wszystko na uwadze, z gry zniknęły reprezentacja Rosji, Lokomotiw Moskwa, CSKA Moskwa oraz Spartak Moskwa i jego domowy obiekt - Otkrytije Ariena.

Jeśli chodzi o tryb kariery, aby zauważyć te zmiany, tradycyjnie należy rozpocząć ją od nowa.

Wcześniej EA Sports zawiesiło swoją działalność handlową na terenie Rosji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy