FIFA 22: Ukryte talenty w trybie kariery

FIFA 22: Ukryte talenty w trybie kariery fot. EA Sports
Kamil Freliga
Kamil Freliga
Źródło: EA Sports

EA Sports opublikowało już wiele przeróżnych zestawień piłkarzy dostępnych w grze FIFA 22. Jej producent ujawnił też największe ukryte talenty w trybie kariery.

Wielkimi krokami zbliża się premiera tegorocznej odsłony serii najpopularniejszej na świecie gry piłkarskiej. Zaplanowano ją na 1 października, ale niektórzy gracze od już kilku dni mogą cieszyć się FIFĄ 22 i prowadzić już w niej na przykład swoje wirtualne kariery.

W takiej sytuacji zawsze warto znać piłkarzy o największym potencjale rozwoju. Kosztują niewiele, a w przyszłości mogą stanowić o sile naszej drużyny lub zostać sprzedani z dużym zyskiem. Dobrą zabawą jest samo wyszukiwanie takich zawodników, ale EA Sports postanowiło ułatwić fanom życie i ujawniło listę ukrytych talentów.

Co ciekawe, z 15 najzdolniejszych według analityków zatrudnionych przez firmę piłkarzy, aż pięciu pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Jest też jeden Kanadyjczyk. Na łowy uzdolnionych juniorów warto więc wybrać się do Ameryki Północnej.

Największy wzrost oceny możliwy jest u Chrisa Brady'ego z Chicago Fire. 

Potencjalnie najlepszym piłkarzem spośród wszystkich, którzy znaleźli się na liście, może jednak wg EA Sports zostać Dane Scarlett z Tottenhamu.

***

FIFA 22: Ukryte talenty w trybie kariery

Tayvon Grey (New York City) - 51 -> 74 (+23)
Jean-Aniel Assi (CF Montréal) - 52 -> 75 (+23)
Nikolas Muci (FC Lugano) - 53 -> 76 (+23)
José Herrera (Club Bolívar) - 53 -> 76 (+23)
Griffin Yow (DC United) - 54 -> 77 (+23)
Alex Robertson (Ross County) - 58 -> 81 (+23)
Dane Scarlett (Tottenham Hotspur) - 63 -> 86 (+23)
Matteo Campagna (Vancouver Whitecaps) - 49 -> 73 (+24)
Rav van den Berg (PEC Zwolle) - 58 -> 81 (+24)
Fred Emmings ( Minnessota United) - 48 -> 73 (+25)
Osvaldo Cisneros (Sporting Kansas City) - 49 -> 74 (+25)
Ben Chrisene (Aston Villa) - 51 -> 76 (+25)
Aidan Denholm (Hearts) - 52 -> 77 (+25)
Antwoine Hackford (Sheffield United) - 59 -> 84 (+25)
Chris Brady (Chicago Fire) - 51 -> 77 (+26)

***

Zachęcamy także do zapoznania się z listą:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały” OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały” FC Barcelona: Czas na debiut Roberta Lewandowskiego. Xavi ogłosił nazwiska powołanych na mecz z Rayo Vallecano [OFICJALNIE] FC Barcelona: Czas na debiut Roberta Lewandowskiego. Xavi ogłosił nazwiska powołanych na mecz z Rayo Vallecano [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy