FIFA 22: Ukryte talenty w trybie kariery

FIFA 22: Ukryte talenty w trybie kariery fot. EA Sports
Kamil Freliga
Kamil Freliga
Źródło: EA Sports

EA Sports opublikowało już wiele przeróżnych zestawień piłkarzy dostępnych w grze FIFA 22. Jej producent ujawnił też największe ukryte talenty w trybie kariery.

Wielkimi krokami zbliża się premiera tegorocznej odsłony serii najpopularniejszej na świecie gry piłkarskiej. Zaplanowano ją na 1 października, ale niektórzy gracze od już kilku dni mogą cieszyć się FIFĄ 22 i prowadzić już w niej na przykład swoje wirtualne kariery.

W takiej sytuacji zawsze warto znać piłkarzy o największym potencjale rozwoju. Kosztują niewiele, a w przyszłości mogą stanowić o sile naszej drużyny lub zostać sprzedani z dużym zyskiem. Dobrą zabawą jest samo wyszukiwanie takich zawodników, ale EA Sports postanowiło ułatwić fanom życie i ujawniło listę ukrytych talentów.

Co ciekawe, z 15 najzdolniejszych według analityków zatrudnionych przez firmę piłkarzy, aż pięciu pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Jest też jeden Kanadyjczyk. Na łowy uzdolnionych juniorów warto więc wybrać się do Ameryki Północnej.

Największy wzrost oceny możliwy jest u Chrisa Brady'ego z Chicago Fire. 

Potencjalnie najlepszym piłkarzem spośród wszystkich, którzy znaleźli się na liście, może jednak wg EA Sports zostać Dane Scarlett z Tottenhamu.

***

FIFA 22: Ukryte talenty w trybie kariery

Tayvon Grey (New York City) - 51 -> 74 (+23)
Jean-Aniel Assi (CF Montréal) - 52 -> 75 (+23)
Nikolas Muci (FC Lugano) - 53 -> 76 (+23)
José Herrera (Club Bolívar) - 53 -> 76 (+23)
Griffin Yow (DC United) - 54 -> 77 (+23)
Alex Robertson (Ross County) - 58 -> 81 (+23)
Dane Scarlett (Tottenham Hotspur) - 63 -> 86 (+23)
Matteo Campagna (Vancouver Whitecaps) - 49 -> 73 (+24)
Rav van den Berg (PEC Zwolle) - 58 -> 81 (+24)
Fred Emmings ( Minnessota United) - 48 -> 73 (+25)
Osvaldo Cisneros (Sporting Kansas City) - 49 -> 74 (+25)
Ben Chrisene (Aston Villa) - 51 -> 76 (+25)
Aidan Denholm (Hearts) - 52 -> 77 (+25)
Antwoine Hackford (Sheffield United) - 59 -> 84 (+25)
Chris Brady (Chicago Fire) - 51 -> 77 (+26)

***

Zachęcamy także do zapoznania się z listą:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: PZPN otrzymał już wcześniej od rządu 50 milionów złotych na szkolenie Reprezentacja Polski: PZPN otrzymał już wcześniej od rządu 50 milionów złotych na szkolenie OFICJALNIE: Paulo Bento odchodzi z reprezentacji Korei Południowej. Czas na nową przygodę  OFICJALNIE: Paulo Bento odchodzi z reprezentacji Korei Południowej. Czas na nową przygodę  Joško Gvardiol na celowniku czterech potęg. Chorwat nie śpieszy się z transferem Joško Gvardiol na celowniku czterech potęg. Chorwat nie śpieszy się z transferem Luis Enrique może opuścić reprezentację Hiszpanii. Federacja znalazła ewentualnego następcę  Luis Enrique może opuścić reprezentację Hiszpanii. Federacja znalazła ewentualnego następcę  OFICJALNIE: Pierwszy winny porażki Niemców wskazany. Rozstanie z kadrą po 18 latach OFICJALNIE: Pierwszy winny porażki Niemców wskazany. Rozstanie z kadrą po 18 latach Mistrzostwa Świata: Stadium 974 gotowy do rozbiórki Mistrzostwa Świata: Stadium 974 gotowy do rozbiórki Samuraje nie potrafią strzelać karnych | Brazylijska samba Samuraje nie potrafią strzelać karnych | Brazylijska samba

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy