FIFA 23: Mundialowy dodatek z datą premiery. Zawartość... nie powala [WIDEO]

FIFA 23: Mundialowy dodatek z datą premiery. Zawartość... nie powala [WIDEO] fot. EA Sports
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Electronic Arts

Już 9 listopada fani cyfrowej piłki nożnej będą mogli zatopić się w klimat zbliżających się Mistrzostw Świata za pomocą dodatku, który zmierza do FIFY 23. Rzeczone rozszerzenie jest w pełni darmowe... i to tyle dobrych wieści.

Electronic Arts od lat nie cieszy się szczególnie dobrą renomą. W mniemaniu sporego grona osób, amerykańska firma podchodzi do swych klientów lekceważąco, nie spełniając większości ich próśb.

Premiera najnowszej odsłony flagowej serii FIFA nie obyła się bez problemów. Najnowsza produkcja borykała, i nadal boryka się, z wieloma niedostatkami technicznymi, co uwydatniają recenzje społeczności.

Taki stan rzeczy nie wpływa na popularność gry, która rokrocznie bije rekordy sprzedażowe. W tym roku EA Sports miało prawdziwego asa w rękawie - wyłączną licencję na zbliżające się Mistrzostwa Świata w Katarze. Z tego powodu firma przygotowała specjalny dodatek.

Od 2014 roku model dystrybucji tego typu dlc-ków jest w pełni darmowy. Gracze za pomocą zwykłej aktualizacji mogą pobrać interesującą ich zawartość i w domyśle cieszyć się turniejowymi emocjami. Oczywiście, od tego momentu jakość dodatków znacznie spadła.

Mistrzostwa Świata 2022 zawitają do FIFY 23 już 9 listopada.

Aktualizacja pozwoli nam pokierować dowolym z 32 zakwalifikowanych krajów, pozwalając na pełną personalizację turnieju, a więc ustawiać grupy wedle własnych upodobań. Jest też tryb turnieju online, w którym można zagrać w fazach pucharowych. Po raz kolejny nie otrzymamy możliwości rozegrania pełnych eliminacji.

„Elektronicy” dadzą nam do dyspozycji zaledwie... dwa autentyczne katarskie stadiony, w tym Lusail Stadium, na którym 18 grudnia odbędzie się finał imprezy. Wiadomość ta szczególnie spotkała się dużą krytyką posiadaczy produkcji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu Jakub Kamiński strzela Bayernowi Monachium. Pierwszy gol Polaka w Bundeslidze Jakub Kamiński strzela Bayernowi Monachium. Pierwszy gol Polaka w Bundeslidze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy