FIFA 23: Najlepsi piłkarze Ekstraklasy. Bez złotej karty

FIFA 23: Najlepsi piłkarze Ekstraklasy. Bez złotej karty fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Ekstraklasa

Ekstraklasa opublikowała listę dziesięciu najlepszych zawodników w grze FIFA 23.

Premiera ostatniej odsłony popularnego produktu EA Sports pod nazwą FIFA 23 nastąpi 27 września. Do tego czasu będziemy otrzymywać szereg informacji na temat poziomu umiejętności poszczególnych zawodników.

Jako jedna z pierwszych na zaprezentowanie swoich najlepszych piłkarzy w grze zdecydowała się Ekstraklasa, która opublikowała listę dziesięciu najwyżej ocenionych graczy.

W tym roku analitycy amerykańskiego producenta nie obdarzyli naszych zmagań ani jedną złotą kartą. W poprzedniej wersji gry ten zaszczyt spotkał Pedro Rebocho (75) z Lecha Poznań.

Portugalczyka zabrakło jednak teraz w gronie najlepszych, gdzie stawce przewodzi Ivi López (74) z Rakowa Częstochowa przed Carlitosem (73) z Legii Warszawa, Kamilem Grosickim (73) z Pogoni Szczecin oraz João Amaralem (73) z Lecha Poznań.

***

FIFA 23 - Najlepsi piłkarze Ekstraklasy

Ivi López (Raków Częstochowa) - 74
Carlitos (Legia Warszawa) - 73
Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin) - 73
João Amaral (Lech Poznań) - 73
Lukas Podolski (Górnik Zabrze) - 72
Damian Dąbrowski (Pogoń Szczecin) - 72
Josué (Legia Warszawa) - 72
Mikael Ishak (Lech Poznań) - 72
Damian Kądzior (Piast Gliwice) - 72
Jesper Karlström (Lech Poznań) - 72

***

Zachęcamy także do zapoznania się z:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski gra z Walią w Lidze Narodów: Znamy składy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Walią w Lidze Narodów: Znamy składy [OFICJALNIE] U-18: Przerwany mecz reprezentacji Polski z Francją [WIDEO]. Biało-czerwoni z triumfem U-18: Przerwany mecz reprezentacji Polski z Francją [WIDEO]. Biało-czerwoni z triumfem Zlatan Ibrahimović aktorem. Pojawił się zwiastun [WIDEO] Zlatan Ibrahimović aktorem. Pojawił się zwiastun [WIDEO] Atlético Madryt ma kandydata na nowego bramkarza w razie odejścia Jana Oblaka Atlético Madryt ma kandydata na nowego bramkarza w razie odejścia Jana Oblaka FC Barcelona planuje zimową wymianę piłkarzy z Liverpoolem FC Barcelona planuje zimową wymianę piłkarzy z Liverpoolem FIFA 23: 17 piłkarzy z najsilniejszym strzałem. Jest przedstawiciel Ekstraklasy FIFA 23: 17 piłkarzy z najsilniejszym strzałem. Jest przedstawiciel Ekstraklasy Ghana z jeszcze jednym głośnym transferem?! Chce młodzieżowego reprezentanta Holandii Ghana z jeszcze jednym głośnym transferem?! Chce młodzieżowego reprezentanta Holandii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy