FIFA 23: Najlepsi piłkarze Ekstraklasy. Bez złotej karty

FIFA 23: Najlepsi piłkarze Ekstraklasy. Bez złotej karty fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Ekstraklasa

Ekstraklasa opublikowała listę dziesięciu najlepszych zawodników w grze FIFA 23.

Premiera ostatniej odsłony popularnego produktu EA Sports pod nazwą FIFA 23 nastąpi 27 września. Do tego czasu będziemy otrzymywać szereg informacji na temat poziomu umiejętności poszczególnych zawodników.

Jako jedna z pierwszych na zaprezentowanie swoich najlepszych piłkarzy w grze zdecydowała się Ekstraklasa, która opublikowała listę dziesięciu najwyżej ocenionych graczy.

W tym roku analitycy amerykańskiego producenta nie obdarzyli naszych zmagań ani jedną złotą kartą. W poprzedniej wersji gry ten zaszczyt spotkał Pedro Rebocho (75) z Lecha Poznań.

Portugalczyka zabrakło jednak teraz w gronie najlepszych, gdzie stawce przewodzi Ivi López (74) z Rakowa Częstochowa przed Carlitosem (73) z Legii Warszawa, Kamilem Grosickim (73) z Pogoni Szczecin oraz João Amaralem (73) z Lecha Poznań.

***

FIFA 23 - Najlepsi piłkarze Ekstraklasy

Ivi López (Raków Częstochowa) - 74
Carlitos (Legia Warszawa) - 73
Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin) - 73
João Amaral (Lech Poznań) - 73
Lukas Podolski (Górnik Zabrze) - 72
Damian Dąbrowski (Pogoń Szczecin) - 72
Josué (Legia Warszawa) - 72
Mikael Ishak (Lech Poznań) - 72
Damian Kądzior (Piast Gliwice) - 72
Jesper Karlström (Lech Poznań) - 72

***

Zachęcamy także do zapoznania się z:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy