Filipe Luís: Jestem szczęśliwy w Chelsea
2015-04-04 21:56:15; Aktualizacja: 10 lat temu
Filipe Luís nie zamierza po zakończeniu obecnego sezonu opuszczać szeregów "The Blues".
Brazylijczyk trafił do ekipy ze Stamford Birdge przed startem rozgrywek z Atlético Madryt za 20 milionów euro. Wydawało się, że lewy defensor dość szybko wywalczy sobie miejsce w wyjściowym składzie drużyny prowadzonej przez José Mourinho, ale menadżer Chelsea bardziej ceni sobie umiejętności i przydatność Césara Azpilicuety.
Z tego powodu 29-latek musiał pogodzić się z rolą rezerwowego, a to z kolei zrodziło w mediach szereg spekulacji na temat ewentualnego powrotu Filipe Luísa na Estadio Vicente Calderón. Sam zainteresowany postanowił zdementować te plotki.
- Jestem szczęśliwy w Chelsea i chcę pozostać w klubie do końca mojego kontraktu. Mamy szansę wygrać Premier League i każdy z zawodników pomaga zespołowi w osiągnięciu tego celu. Do końca sezonu zostało nam osiem bardzo trudnych meczów, dlatego musimy być lepiej skoncentrowani. Myślę, że jesteśmy przygotowani do radzenia sobie w trudnych sytuacjach - powiedział Brazylijczyk.Popularne
Były piłkarz Atlético Madryt w trwających rozgrywkach wystąpił w 23 spotkaniach "The Blues", w których zdobył jedną bramkę i zaliczył tyle samo asyst.







![Miał na stole cztery opcje z Ekstraklasy, wybrał transfer do rewelacji Ligi Konferencji [OFICJALNIE]](img/photos/113907/170x113/irfan-can-egribayat.jpg)

![Było wypożyczenie, jest transfer definitywny. Matěj Kovář opuścił Bayer Leverkusen [OFICJALNIE]](img/photos/92451/170x113/matej-kovar.jpg)




![Piłkarz oskarżył australijski klub o homofobię. Jest odpowiedź [OFICJALNIE]](img/photos/82768/170x113/josh-cavallo.jpg)


![Było wypożyczenie, jest transfer definitywny. Matěj Kovář opuścił Bayer Leverkusen [OFICJALNIE]](img/photos/92451/90x60/matej-kovar.jpg)




![Piłkarz oskarżył australijski klub o homofobię. Jest odpowiedź [OFICJALNIE]](img/photos/82768/90x60/josh-cavallo.jpg)







