Fiorentina negocjuje hitowy transfer napastnika. Nici z zatrzymania Krzysztofa Piątka?!

Fiorentina negocjuje hitowy transfer napastnika. Nici z zatrzymania Krzysztofa Piątka?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: GOAL.com

Fiorentina rozpoczęła rozmowy w sprawie pozyskania Luki Jovicia. Real Madryt jest gotów przystać na ofertę wypożyczenia - podaje GOAL.com.

Serbski napastnik kompletnie nie potrafi odnaleźć się w ekipie „Królewskich” i chociaż ma prostą drogę do bycia drugim napastnikiem w zespole, momentami w hierarchii piłkarzy na tej pozycji przegania go Mariano Díaz.

Hiszpanie przed trzema laty zapłacili za 24-letniego dziś zawodnika z Bałkanów 60 milionów euro podstawy plus pięć milionów w formie bonusów. Po strzeleniu trzech goli w 51 występach trudno powiedzieć, aby transakcja się spłaciła.

Luka Jović w tej chwili inkasuje około pięciu milionów euro netto rocznie i wobec tego nie jest łatwo znaleźć na niego chętnego. Kiedy zatem do Realu Madryt zgłosiła się Fiorentina, „Los Blancos” nie wybrzydzają.

Według GOAL.com triumfator Ligi Mistrzów jest otwarty na wypożyczenie z podziałem pensji gracza. Niewykluczone, że w umowie znajdzie się opcja kupna, lecz obecnie szanse na to są nikłe.

Jeśli operacja dojdzie do skutku, najprawdopodobniej będzie to oznaczać koniec przygody Krzysztofa Piątka z „Violą”. Polak w tej chwili przebywa we Włoszech na mocy wypożyczenia z Herthy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy