„Flamini jest na naszej liście”

„Flamini jest na naszej liście” fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: The Mirror

Crystal Palace potwierdziło, że interesuje się Mathieu Flaminim.

Po zakończeniu swojej przygody z Arsenalem pod koniec czerwca, Flamini wciąż pozostaje bez klubu, mimo iż jest jednym z najbardziej pożądanych zawodników bez kontraktu. Piłkarzem interesuje się kilka klubów z całej Europy, które chcą wzmocnić swoją pomoc już po zamknięciu okna transferowego. Menedżer Crystal Palace, Alan Pardew, przekonuje, że chciałby Francuza w swoim składzie.

- Chcielibyśmy sprowadzić jeszcze jednego zawodnika. Czekałem z tym do zakończenia okna celowo, ponieważ wiedziałem, że będziemy mogli znaleźć dobrego zawodnika bez kontraktu, a który dopasuje się do naszej gry - powiedział dziennikarzom.

- Mathieu jest piłkarzem, którego obserwuję. Dałby nam sporo doświadczeniu w wygrywaniu spotkań. Podoba mi się to, że gdziekolwiek grał, to brał udział w wielkich meczach. Na przykład w Arsenalu - kiedy potrzebowali kogoś, kto poprowadzi drużynę do zwycięstwa z drugiej linii, to stawiali właśnie na niego.

- Zawsze doceniałem jego dokonania, dlatego jest na mojej liście. Wiem, że ma już 32 lata, ale kiedyś zatrudniłem Teddy'ego Sheringhama, gdy ten miał 38 lat, więc wiek nie jest dla mnie żadnym problemem. Myślę, że jego doświadczenie jeszcze bardziej przemawia za dokonaniem transferu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy