Football Manager 2020: Szczegóły polskiego wydania. W gratisie niespodzianka dla kibiców Ekstraklasy!

Football Manager 2020: Szczegóły polskiego wydania. W gratisie niespodzianka dla kibiców Ekstraklasy! fot. Football Manager | Ekstraklasa
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Cenega

Cenega, a więc obecny wydawca serii Football Manager, poinformował o zawartości polskiego wydania gry Football Manager 2020.

Symulator menedżera piłkarskiego w naszym kraju posiada mnóstwo swoich wiernych fanów, dla których kolejne edycje serii początkowo wydawanej w naszym kraju przez CD Projekt, są traktowane niczym długo wyczekiwany prezent.

Idąc tym tropem, Cenega, a więc obecny dystrybutor gry w naszym kraju, przygotował solidny bonus. W premierowym wydaniu Football Managera 2020 znajdziemy bowiem voucher na 30 dni dostępu do kanałów sportowych CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4 na stronie internetowej www.player.pl. Zatem każdy, kto zakupi przedpremierowo grę i aktywuje kod do końca stycznia, będzie mógł oglądać rozgrywki polskiej Ekstraklasy.

Pierwszy raz w historii gry okładka na Polskę jest unikalna - znajduje się na niej trofeum przeznaczone dla mistrza Ekstraklasy.

W tym roku na okładce gry zagości trofeum przyznawane mistrzowi Polski. Warto również dodać, że symulator będzie sprzedawany w opakowaniu wykonanym ze 100% recyklowanych materiałów i z instrukcją drukowaną w 100% na papierze z makulatury.

Fani, którzy kupią grę w przedsprzedaży, w wybranych sklepach online, otrzymają 10% zniżki (lista sklepów).

Premiera gry Football Manager 2020 już 19 listopada.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy