Football Manager: 22-latek pochwalił się swoimi osiągnięciami w grze i... zaczął współpracę z klubem

Football Manager: 22-latek pochwalił się swoimi osiągnięciami w grze i... zaczął współpracę z klubem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sportbible.com

Andrej Pavlović został zaproszony do współpracy przez działaczy FK Bežaniji po tym, jak… przedstawił im swoje osiągnięcia w grze Football Manager.

22-letni mieszkaniec Belgradu, grając w słynny symulator piłkarski, prowadził Bežaniję przez 16 sezonów. W tym czasie sięgnął m.in. po 10 kolejnych mistrzostw i sześć Pucharów Serbii, a także doszedł do półfinału Ligi Mistrzów. W Champions League jego zespół pokonał po drodze m.in. Bayern, Manchester City oraz Tottenham.

Niedawno Pavlović postanowił zaoferować swoje usługi władzom Bežaniji w świecie rzeczywistym. Ku jego zaskoczeniu działacze zaprosili go do współpracy w charakterze analityka danych.

- Dotarłem do nich, przedstawiając swoje osiągnięcia w Football Managerze i sugerując, że mogę jakoś pomóc. Nie spodziewałem się, że do mnie oddzwonią. Byłem w szoku. Dyrektor zaprosił mnie najpierw na jeden mecz - przyznał Pavlović.

Serb miał stworzyć z niego raport. Jego praca spodobała się na tyle, że poproszono go o przygotowanie kolejnego - ze spotkania drużyny do lat 21. Wszystko wskazuje na to, że współpraca będzie kontynuowana.

- Na ten moment nie otrzymuję wynagrodzenia od klubu, ale robię to, bo lubię zarówno zespół, jak i to zajęcie. Jeśli tylko nadarzy się taka okazja, chciałbym pracować w piłce w takim charakterze lub być skautem - powiedział Pavlović.

Borykająca się z problemami finansowymi Bežanija w poprzednim sezonie rywalizowała w drugiej lidze serbskiej.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy