Franck Ribéry znalazł nowy klub?! Wstępne porozumienie

Franck Ribéry znalazł nowy klub?! Wstępne porozumienie fot. sbonsi / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Sport Italia

Franck Ribéry wcale nie musiał rozegrać swojego ostatniego meczu we włoskiej Serie A. Jego transfer nadal stara się sfinalizować Hellas Verona, informuje Sky Sport Italia.

Wraz z końcem czerwca miała zakończyć się włoska przygoda Francka Ribéry'ego, jak się jednak okazuje, może to dotyczyć jedynie Fiorentiny. O ile kontrakt z florentczykami faktycznie wygasł i nie został przedłużony, Francuz nadal nie znalazł sobie nowego pracodawcy, a pomimo wieku nadal jest mile widziany w Serie A.

Sky Sport Italia informuje, że ostatniego dnia okna transferowego tematem poważnie zainteresował się Hellas Verona. Do SS Lazio odszedł Mattia Zaccagni i choć udało się sprowadzić w jego miejsce Gianlucę Caprariego, pomysł współpracy z legendą Bayernu Monachium również wzbudził duże zainteresowanie działaczy.

Pomimo transferowego deadline'u, nadal nic nie jest jeszcze stracone. Skrzydłowy jest wolnym zawodnikiem, dlatego strony mają sporo czasu, by spokojnie dojść do porozumienia. Aktualnie trwają rozmowy, ale istotne jest to, że nową przygodą zainteresowany jest również sam piłkarz.

Jeśli strony dojdą do porozumienia, wkrótce Ribéry powinien wrócić na włoskie boiska, kontynuując swoją wspaniałą karierę. A w Hellasie może naprawdę błyszczeć - klub ten zawsze jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla ligowej czołówki, a w Weronie mają też patent na doświadczonych zawodników, co pokazali już Giampaolo Pazzini czy Luca Toni. To właśnie ten drugi, były kolega z Bayernu Monachium, miał przekonywać skrzydłowego, że ten ruch będzie dla niego właściwym.

Rywalizacja z Caprarim również może być dodatkowym impulsem dla 38-latka, żeby pod koniec kariery spróbować wywalczyć sobie miejsce w pierwszym składzie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy