Fulham finalizuje transfer z Championship. Ponad 20 milionów funtów

Fulham finalizuje transfer z Championship. Ponad 20 milionów funtów
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: The Telegraph | Sky Sports

Fulham zamierza z przytupem zakończyć zimowe okno transferowe. Londyńczycy prowadzą zaawansowane negocjacje z Sheffield United w sprawie Sandera Berge - podaje „The Telegraph”.

Podopieczni Marco Silvy realizują skutecznie cel, jakim było utrzymanie się w Premier League. W ostatnich latach Fulham nie potrafiło sprostać wymaganiom angielskiej ekstraklasy, lecz teraz sytuacja wygląda zgoła inaczej.

Zespół z Craven Cottage okupuje siódmą lokatę w lidze, wyprzedzając strefę spadkową aż o 14 punktów. Na Stevenage Road zapanował więc spokój.

Fulham nie zamierza jednak stać w miejscu, starając się wzmocnić kadrę o ciekawe nazwiska.

Wedle najnowszych doniesień londyńczycy negocjują obecnie intensywnie z Torino w sprawie pozyskania Sašy Lukicia. Reprezentant Serbii ma kosztować około dziesięciu milionów euro, nie uwzględniając bonusów. Jak się okazuje, na horyzoncie widnieje jeszcze o wiele większy transfer.

„The Telegraph” podaje, że „The Cottagers” prowadzą zaawansowane rozmowy z Sheffield United, których tematem jest Sander Berge. Norweskiego pomocnika łączy się z odejściem z Bramall Lane od pewnego czasu. W końcu do zapowiadanej przeprowadzki może faktycznie dojść.

Fulham za 24-latka oferuje 20 milionów funtów, co spełnia oczekiwania drugiej strony. Wspomnianą kwotę mają wzbogacić dodatki.

Ewentualny transfer na wspomnianych wyżej warunkach miałby szansę stać się czwartym co do wielkości zakupem w historii zespołu z zachodniej części Londynu. Przedtem aktualny beniaminek Premier League płacił więcej tylko za Jeana Michaëla Seriego (30 milionów funtów), Franka Anguissę (niecałe 24,8 milionów) i Aleksandara Mitrovicia (24,7 milionów).

Sander Berge w bieżącej kampanii na zapleczu angielskiej elity zanotował 19 występów, cztery trafienia i trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Radosław Sobolewski wraca do pracy. „Klepnięte” Radosław Sobolewski wraca do pracy. „Klepnięte” FC Barcelona z wyczekiwanym transferem. Hansi Flick dał „zielone światło” FC Barcelona z wyczekiwanym transferem. Hansi Flick dał „zielone światło” Tymoteusz Puchacz podąży śladem Wisły Kraków?! Niepowtarzalna szansa Tymoteusz Puchacz podąży śladem Wisły Kraków?! Niepowtarzalna szansa 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy