Fulham spadło, ale André Anguissa może zostać w Premier League

Fulham spadło, ale André Anguissa może zostać w Premier League
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Mail

Na celowniku Arsenalu i Aston Villi znalazł się André Anguissa, o czym informuje „Daily Mail”

Pomimo tego, że do zakończenia rozgrywek Premier League pozostały jeszcze trzy kolejki, to już w miniony weekend poznaliśmy komplet spadkowiczów.

Z ligą po tym sezonie pożegna się nie tylko Sheffield United, ale też West Bromwich Albion oraz Fulham. Niewykluczone, że na ostatnią z tych ekip spadnie kolejny cios.

Tak przynajmniej twierdzi „Daily Mail”, bo według tego medium, mocniejsze kluby rozważają pozyskanie jednego z piłkarzy stołecznego klubu. Jest nim André Anguissa.

Pomimo tego, że zespół prowadzony przez Scotta Parkera żegna się z najwyższym szczeblem rozgrywkowym, to w drużynie były jaśniejsze postacie. W tym miejscu nie sposób nie powiedzieć o wspomnianym Kameruńczyku.

Jak informują brytyjskie media, chęć pozyskania 25-latka przejawiają Arsenal oraz Aston Villa. Ponadto gracz znajduje się też w orbicie zainteresowań Evertonu.

Nieoficjalnie mówi się, że jeśli ktoś zechce pozyskać defensywnego pomocnika, to musi liczyć się z wydatkiem rzędu 20 milionów funtów.

Urodzony w Yaoundé zawodnik rozegrał w trwającym sezonie łącznie 35 spotkań. W tym czasie zanotował trzy asysty.

Kontrakt wiąże go z Fulham do 30 czerwca 2023 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy