Gaich wreszcie przenosi się do Europy

Gaich wreszcie przenosi się do Europy fot. San Lorenzo
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Goal.com

CSKA Moskwa dopina ostatnie szczegóły związane z nawiązaniem współpracy z Adolfo Gaichem - poinformował Goal.com.

Wspomniane źródło jest przekonane, że drużyna ze stolicy Rosji osiągnęła pełne porozumienie z San Lorenzo w kwestii warunków transferu argentyńskiego napastnika.

Do domknięcia całej operacji związanej z jego sprowadzeniem brakuje jedynie przejścia obligatoryjnych testów medycznych przez 21-letniego piłkarza, co ma nastąpić po jego przylocie do Moskwy.

Adolfo Gaich przeniesie się do CSKA za 8,5 miliona euro. Popularne „Konie” wyłożą podaną sumę za nabycie 80% praw do karty zawodniczej utalentowanego snajpera.

Pozostałe 20% pozostanie będzie w dalszym ciągu należeć do ekipy z Buenos Aires, która w ten sposób zapewni sobie zysk z ewentualnej kolejnej sprzedaży Argentyńczyka.

Z kolei sam napastnik po zaliczeniu wszystkich testów ma parafować z nowym pracodawcą kontrakt obowiązujący do połowy 2024 roku.

Gaich zdążył wystąpić w 28 meczach San Lorenzo na seniorskim poziomie, w których zdobył osiem bramek oraz zanotował jedną asystę.

Jednokrotny reprezentant Argentyny dał się już poznać szerszemu gronu kibiców za sprawą udziału w Mistrzostwach Świata U-20 organizowanych w Polsce w 2019 roku.

Wówczas utalentowany napastnik strzelił trzy gole oraz zaliczył jedną asystę w czterech występach. Ponadto pomógł kadrze „Albicelestes” awansować na Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy