Garay może zaliczyć hitową przeprowadzkę, o ile nie zażąda zbyt dużej pensji

Garay może zaliczyć hitową przeprowadzkę, o ile nie zażąda zbyt dużej pensji
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Jose Alvarez Haya

FC Barcelona rozważa kandydaturę Ezequiela Garaya na środek obrony - donosi Jose Alvarez Haya.

Problemy z obsadą defensywny skłoniły tymczasowe władze „Dumy Katalonii” do znalezienia nowego stopera. Przez zamknięte okno transferowe wybór ogranicza się do graczy bez kontraktu.

Jednym z dostępnych środkowych defensorów jest Ezequiel Garay, który przed blisko pięcioma miesiącami w przykrych okolicznościach rozstał się z Valencią. Argentyńczykowi zarzucano pazerność, on z kolei mówił o ataku wymierzonym w jego osobę.

34-latek już jakiś czas temu zakończył rehabilitację prawego kolana. Leczenie było konieczne w związku z zerwaniem więzadła krzyżowego przedniego na początku lutego.

Obecnie wydaje się, że obrońca jest w pełni sił i gotowy do tego, aby wrócił na boisko. Taką możliwość wkrótce zaoferować może mu FC Barcelona.

Jose Alvarez Haya nie ma wątpliwości, że kandydatura 32-krotnego reprezentanta Argentyny stoi wysoko i właściwie w każdym momencie może dojść do zawarcia porozumienia. Kluczowe będą tutaj wymagania finansowe gracza.

Garay w drużynie z Camp Nou docelowo miałby zastąpić kontuzjowanego Gerarda Piqué. Wszak doświadczenia odmówić mu nie można, gdyż w samej LaLidze uzbierał on 201 spotkań, z czego 25 w koszulce Realu Madryt.

W piłkarskim CV potencjalnego nowego zawodnika „Blaugrany” znajdują się jeszcze między innymi Benfica oraz Zenit Sankt Petersburg.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy