Garay może zaliczyć hitową przeprowadzkę, o ile nie zażąda zbyt dużej pensji

Garay może zaliczyć hitową przeprowadzkę, o ile nie zażąda zbyt dużej pensji
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Jose Alvarez Haya

FC Barcelona rozważa kandydaturę Ezequiela Garaya na środek obrony - donosi Jose Alvarez Haya.

Problemy z obsadą defensywny skłoniły tymczasowe władze „Dumy Katalonii” do znalezienia nowego stopera. Przez zamknięte okno transferowe wybór ogranicza się do graczy bez kontraktu.

Jednym z dostępnych środkowych defensorów jest Ezequiel Garay, który przed blisko pięcioma miesiącami w przykrych okolicznościach rozstał się z Valencią. Argentyńczykowi zarzucano pazerność, on z kolei mówił o ataku wymierzonym w jego osobę.

34-latek już jakiś czas temu zakończył rehabilitację prawego kolana. Leczenie było konieczne w związku z zerwaniem więzadła krzyżowego przedniego na początku lutego.

Obecnie wydaje się, że obrońca jest w pełni sił i gotowy do tego, aby wrócił na boisko. Taką możliwość wkrótce zaoferować może mu FC Barcelona.

Jose Alvarez Haya nie ma wątpliwości, że kandydatura 32-krotnego reprezentanta Argentyny stoi wysoko i właściwie w każdym momencie może dojść do zawarcia porozumienia. Kluczowe będą tutaj wymagania finansowe gracza.

Garay w drużynie z Camp Nou docelowo miałby zastąpić kontuzjowanego Gerarda Piqué. Wszak doświadczenia odmówić mu nie można, gdyż w samej LaLidze uzbierał on 201 spotkań, z czego 25 w koszulce Realu Madryt.

W piłkarskim CV potencjalnego nowego zawodnika „Blaugrany” znajdują się jeszcze między innymi Benfica oraz Zenit Sankt Petersburg.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy