Gary Neville odpowiada żonie Di Maríi: Prawda jest w sumie taka, że on grał na Old Trafford tragicznie

Gary Neville odpowiada żonie Di Maríi: Prawda jest w sumie taka, że on grał na Old Trafford tragicznie fot. Jorgelina Cardoso [Instagram]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Goal.com

Gary Neville udzielił wywiadu, w którym odpowiedział na słowa żony Ángela Di Maríi, Jorgeliny Cardoso.

W ostatnich dniach głośnego wywiadu udzieliła żona Ángela Di Maríi, Jorgelina Cardoso. Jego treść jest dostępna tutaj.Opowiedziała się ona w nim o negatywnych skutkach pobytu jej męża w Anglii, kiedy to był związany z Manchesterem United.

Teraz z kolei o głos w sprawie poproszony został Gary Neville. Były piłkarz zupełnie nie zgadza się z opinią wspomnianej kobiety.

- Od czasu do czasu słyszę związane z nim historie. Prawda jest w sumie taka, że on grał na Old Trafford tragicznie. Był okropny, chociaż ludzie mieli wobec niego ogromne oczekiwania. Kiedy przychodził do United, wszyscy myśli, że udało się chwycić byka za rogi. Rzeczywistość była inna.

- Niech on zobaczy, że życie w Anglii nie jest takie trudne. Wystarczy przecież spojrzeć na drugą stronę ulicy. Tam świetnie radzi sobie Sergio Agüero. Nie słyszałem, żeby narzekał, a tym bardziej, by myślał o powrocie do domu.

- Ja będę bronił swojego miasta. Żona Di Maríi była świadkiem jakiegoś napadu. To na pewno utrudniło jej to, by adekwatnie ocenić miejsce, w którym się znalazła. To przykryło pozytywy — kończy.

32-latek rozegrał w barwach Manchesteru United 32 mecze. W tym czasie strzelił cztery gole i zanotował 12 asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy