Gary Neville odpowiada żonie Di Maríi: Prawda jest w sumie taka, że on grał na Old Trafford tragicznie

Gary Neville odpowiada żonie Di Maríi: Prawda jest w sumie taka, że on grał na Old Trafford tragicznie fot. Jorgelina Cardoso [Instagram]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Goal.com

Gary Neville udzielił wywiadu, w którym odpowiedział na słowa żony Ángela Di Maríi, Jorgeliny Cardoso.

W ostatnich dniach głośnego wywiadu udzieliła żona Ángela Di Maríi, Jorgelina Cardoso. Jego treść jest dostępna tutaj.Opowiedziała się ona w nim o negatywnych skutkach pobytu jej męża w Anglii, kiedy to był związany z Manchesterem United.

Teraz z kolei o głos w sprawie poproszony został Gary Neville. Były piłkarz zupełnie nie zgadza się z opinią wspomnianej kobiety.

- Od czasu do czasu słyszę związane z nim historie. Prawda jest w sumie taka, że on grał na Old Trafford tragicznie. Był okropny, chociaż ludzie mieli wobec niego ogromne oczekiwania. Kiedy przychodził do United, wszyscy myśli, że udało się chwycić byka za rogi. Rzeczywistość była inna.

- Niech on zobaczy, że życie w Anglii nie jest takie trudne. Wystarczy przecież spojrzeć na drugą stronę ulicy. Tam świetnie radzi sobie Sergio Agüero. Nie słyszałem, żeby narzekał, a tym bardziej, by myślał o powrocie do domu.

- Ja będę bronił swojego miasta. Żona Di Maríi była świadkiem jakiegoś napadu. To na pewno utrudniło jej to, by adekwatnie ocenić miejsce, w którym się znalazła. To przykryło pozytywy — kończy.

32-latek rozegrał w barwach Manchesteru United 32 mecze. W tym czasie strzelił cztery gole i zanotował 12 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?! Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy