Gdzie zagra Baros?

Gdzie zagra Baros?
Redakcja
Redakcja
Źródło: skysports.com/własne

Napastnik Aston Villi - Milan Baros odrzucił propozycje gry w Realu Sociedad. Hiszpanie grają w tym sezonie fatalnie, działacze klubu widzieli w napastniku reprezentacji Czech idealnego kandydata aby to zmien(...)

Napastnik Aston Villi - Milan Baros odrzucił propozycje gry w Realu Sociedad. Hiszpanie grają w tym sezonie fatalnie, działacze klubu widzieli w napastniku reprezentacji Czech idealnego kandydata aby to zmienić, jak widać na marne.

"Od czasu odejścia z Liverpoolu, Milan gra coraz gorzej. Mój klient gra mało, dlatego czekamy na oferty z innych klubów. Transfer do Realu byłby dużym ryzykiem, dlatego odmówiliśmy. Musimy czekać na kolejne sygnały" - powiedział agent piłkarza - Pavel Paska.

Ostatnio w angielskich gazetach pojawiły się informacje, że działacze Aston Villi chcą zaoferować Chelsea Londyn wymiane Baros za SWP. Informacje te są bardzo prawdopodobne, ponieważ nie jest tajemnicą, że działacze Chelsea szukają napastnika.
Więcej na temat: Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy