Gerard Badía związał się z nowym klubem. Będzie występował na piątym szczeblu rozgrywkowym [OFICJALNIE]

Gerard Badía związał się z nowym klubem. Będzie występował na piątym szczeblu rozgrywkowym [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: FC Asco

Gerard Badía będzie występował w FC Ascó.

Odejście Badíí z Piasta Gliwice zostało potwierdzone już miesiąc temu. Dotychczasowy kapitan „Piastunek” postanowił nie przedłużać kontraktu z klubem. Od początku było jasne, że 31-latek chce wrócić do Hiszpanii i tak też się stało. Jego pozyskanie potwierdziło FC Ascó. Sama prezentacja zawodnika ma odbyć się w czwartek o 19:00.

Badía napisał piękną historię w barwach Piasta. Do Gliwic trafił do 2014 roku i w koszulce „Piastunek” zanotował łącznie 214 występów (31 bramek i 40 asyst). W sezonie 2018/2019 zdobył tytuł mistrza Polski, a zajmował z drużyną również drugie i trzecie miejsce w tabeli. Hiszpan dał się poznać nie tylko jako dobry jak na ekstraklasowe warunki zawodnik, ale również bardzo pozytywna postać poza murawą.

FC Ascó będzie grało na piątym hiszpańskim szczeblu.

Ascó a rodzinną miejscowość Badíí dzieli raptem 40 kilometrów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy