Gigant wkracza do walki o Davida Rauma. Transfer Niemca przesądzony

Gigant wkracza do walki o Davida Rauma. Transfer Niemca przesądzony fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Florian Plettenberg [Twitter]

David Raum niemal na pewno tego lata odejdzie z TSG 1899 Hoffenheim. O Niemca zabiega Manchester United - przekazał Florian Plettenberg.

24-latek ma za sobą świetny sezon, w którym zanotował aż 13 asyst, a dodatkowo zdobył trzy bramki. Dobra dyspozycja zawodnika zaowocowała zainteresowaniem innych ekip.

Pojawiły się doniesienia o zakusach ze strony Manchesteru City czy Interu Mediolan, a najpoważniej kreśli się jego ewentualna przeprowadzka do Borussii Dortmund. Klubowi z Zagłębia Ruhry wyrosła poważna konkurencja.

Jak informuje Florian Plettenberg, „Czerwone Diabły” są gotowe powalczyć z wicemistrzem Niemiec.

Sam piłkarz nastawia się na odejście, a w jego umowie nie ma klauzuli odstępnego. W tej sytuacji TSG Hoffenheim 1899 oczekuje 30-35 milionów euro.

David Raum ma już na swoim koncie dziewięć występów w reprezentacji Niemiec. Aby utrzymać miejsce w kadrze, na pewno celuje on w regularną grę po zmianie klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy