Gigantyczna kontrowersja w meczu Ekstraklasy. Korona Kielce okradziona z bramki?! [WIDEO]

Gigantyczna kontrowersja w meczu Ekstraklasy. Korona Kielce okradziona z bramki?! [WIDEO] fot. Ekstraklasa TV
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Korona Kielce podzieliła się punktami w wyjazdowym spotkaniu z Pogonią Szczecin (0:0). W mediach społecznościowych nie brakuje jednak głosów, że goście zostali okradzeni z prawidłowo zdobytej bramki przez Jewgienija Szykawkę.

Oba zespoły przystępowały do sobotniej rywalizacji w dobrych humorach po odniesieniu zwycięstw w minionej serii gier. Dlatego też miały ochotę do przedłużenia tej passy.

W przeciągu całego meczu bliżej osiągnięcia postawionego celu była Pogoń Szczecin, która stworzyła sobie więcej klarownych sytuacji.

Jedną z nich zamieniła nawet na bramkę. Wówczas do głosu doszedł VAR, sygnalizujący Tomaszowi Kwiatkowskiemu zagranie piłki ręką przez Lukę Zahovicia przy samobójczym trafieniu Godinho.

Kielczanie starali się od czasu do czasu odgryzać „Portowcom” i dziesięć minut po przytoczonym wydarzeniu staliśmy się świadkami bardzo kontrowersyjnej sytuacji, ponieważ futbolówka po uderzeniu Jewgienija Szykawki być może przekroczyła całym obwodem linię bramkową.

Co prawda Dante Stipica popisał się rozpaczliwą interwencją. Telewizyjne powtórki pokazały jednak, że Chorwat mógł się z nią spóźnić.

W Ekstraklasie nie mamy systemu goal-line, więc sędzia Kwiatkowski nie miał możliwość otrzymania sygnału o strzelonym golu. Z kolei VAR nie dopatrzył się w tym kontrowersyjnego zdarzenia lub nie zdążył tego sprawdzić, co w myśli obowiązujących przepisów zamyka sprawę wrócenia do sytuacji.

Ocenę tej sytuacji pozostawiamy Wam i będziemy czekać na dokładniejszą analizę przeprowadzoną w jednym z magazynów na Canal+ Sport.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Victor Osimhen priorytetem transferowym giganta. Sporą rolę może odegrać stary znajomy piłkarza Victor Osimhen priorytetem transferowym giganta. Sporą rolę może odegrać stary znajomy piłkarza Klub Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdżą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdżą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy