Giggs: Odmówiłem Swansea. Oto powód
2016-10-09 12:10:18; Aktualizacja: 9 lat temu
Ryan Giggs ujawnił, że odrzucił możliwość objęcia Swansea.
Walijczyk był w ostatnich tygodniach wymieniany jako faworyt do zastąpienia Francesco Guidolina. Włoch faktycznie został zwolniony, ale jego miejsce nieoczekiwanie zajął Bob Bradley.
Okazuje się jednak, że doniesienia mediów o potencjalnym zatrudnieniu przez "Łabędzie" legendy Manchesteru United nie były plotkami. 42-latek oświadczył, że rzeczywiście otrzymał ofertę.
- Tak, była propozycja ze Swansea. Spotkałem się nawet kilka razy z przedstawicielami tego klubu - oświadczył Giggs. Popularne
- Odmówiłem, bo odniosłem wrażenie, że ambicje tej ekipy nie pasują do moich - dodał.












![Robert Lewandowski zmarnował rzut karny! Mnóstwo emocji w meczu FC Barcelona - Atletico Madryt [WIDEO]](img/photos/111024/170x113/robert-lewandowski.jpg)


![Erling Braut Haaland „najszybszym” napastnikiem w Premier League. Rekord na „setkę” [WIDEO]](img/photos/113235/170x113/xyz.jpg)



![FC Barcelona górą w hicie ligi hiszpańskiej [WIDEO]](img/photos/106636/90x60/raphinha.jpg)
![Trzeciego finału z rzędu nie będzie. Pogoń Szczecin wyeliminowana z Pucharu Polski [WIDEO]](img/photos/113237/90x60/xyz.jpg)




![Trzeciego finału z rzędu nie będzie. Pogoń Szczecin wyeliminowana z Pucharu Polski [WIDEO]](img/photos/113237/170x113/xyz.jpg)



