Gigi Becali: Jeśli Steaua nie skończy w pierwszej dwójce, zwolnię sam siebie

Gigi Becali: Jeśli Steaua nie skończy w pierwszej dwójce, zwolnię sam siebie
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Twitter

Gigi Becali znów przypomniał, za jak bardzo charyzmatycznego działacza uchodzi w piłkarskim świecie.

Właściciel Steauy nie jest zadowolony z postawy zespołu, który aktualnie zajmuje drugie miejsce w tabeli. Liderujący Viitoruul ma pięć punktów przewagi i jeden mecz rozegrany mniej. Trzecia Astra traci natomiast do drugiej lokaty sześć oczek, ale również czeka ją jeszcze spotkanie w ramach 26. kolejki.

W rumuńskiej ekstraklasie zbliża się koniec sezonu zasadniczego, po którym ligowa stawka zostanie podzielona na grupę mistrzowską i niemistrzowską. Wówczas będą się rozstrzygać fazy mistrzowskiego tytułu.

Becali na łamach mediów postanowił publicznie dość nietypowo zmotywować swoich piłkarzy do wytężonej pracy. Jednocześnie pokazał kibicom, że bierze odpowiedzialność za wyniki również na swoje barki i zapowiedział, żew razie rozczarowania wycofa się z klubu.

- Jeśli nie skończymy na pierwszym lub drugim miejscu, zwolnię sam siebie. Sprzedam wszystko i powiem „do widzenia”. 

Steaua najprawdopodobniej rozgrywa ostatnie miesiące pod obecną nazwą. Niedługo bowiem zostanie przemianowana w FC Star ze względu na wyrok Sądu Najwyższego, który prawa do nazwy przyznał rumuńskiej armii. Więcej o tym konflikcie TUTAJ.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy