Gorąco w Newcastle. Steve Bruce odwołał trening

Gorąco w Newcastle. Steve Bruce odwołał trening
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Guardian

Jak podaje „The Guardian”, prowadzący Newcastle United Steve Bruce zdecydował się odwołać poniedziałkowy trening drużyny.

Brytyjski dziennik pisze, że to efekt niedzielnej porażki ligowej „Srok” z Leicester City (0:5), która wywołała u Bruce’a wściekłość. Menedżer jest rozczarowany postawą niektórych piłkarzy i wynikami odnoszonymi przez zespół.

W siedmiu dotychczasowych spotkaniach Premier League Newcastle zdobyło tylko pięć punktów i zajmuje dopiero dziewiętnaste miejsce w tabeli. Czy cała sytuacja może zakończyć się zwolnieniem Bruce’a? Zdaniem „The Guardian” - wciąż wierzy on w wyjście z kryzysu i raczej nie straci pracy w najbliższych dniach.

Władze klubu oczywiście również są rozczarowane rezultatami odnoszonymi przez „Sroki”. Jego właściciel, Mike Ashley, bierze pod uwagę zmianę menedżera, ale z drugiej strony - nie chce się z tym aż tak śpieszyć. Zatrudniając go latem, musiał bowiem wypłacić rekompensatę pieniężną Sheffield Wednesday.

Być może atmosferę na St James’ Park oczyszczą nieco rozmowy między zarządem a radą drużyny, które zaplanowano na ten tydzień.

W najbliższej kolejce Premier League Newcastle zmierzy się z Manchesterem United. Spotkanie zaplanowano na niedzielę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy