Góralski na celowniku Kajratu Ałmaty

Góralski na celowniku Kajratu Ałmaty fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Koźmiński

Kajrat Ałmaty rozważa pozyskanie Jacka Góralskiego - donosi Piotr Koźmiński z „Super Expressu”.

„Z Kazachstanu dotarły do mnie wieści, że Kajrat Ałmaty jest mocno zainteresowany podpisaniem (od lata) kontraktu z Jackiem Góralskim, któremu po tym sezonie kończy się umowa z bułgarskim Ludogorcem Razgrad. Sprawa, jak tam słyszę, miałaby być mocno zaawansowana” - napisał Koźmiński na Twitterze.

Góralski jest zawodnikiem Łudogorca od 2017 roku, kiedy to przeniósł się do Bułgarii z Jagiellonii Białystok. 27-letni defensywny pomocnik rozegrał do tej pory 90 spotkań w jego barwach. W trwającym sezonie 13-krotny reprezentant Polski wybiegał na murawę 21 razy, rywalizując z Łudogorcem m.in. w Lidze Europy. Od kilku tygodni leczy kontuzję pleców.

Aktualny zespół Góralskiego z dorobkiem 48 punktów przewodzi tabeli bułgarskiej ekstraklasy. W lutym zmierzy się on w 1/16 finału LE z Interem.

Kajrat, którego piłkarzem jest już Konrad Wrzesiński, zakończył sezon 2019 kazachskiej ekstraklasy na drugim miejscu (gra się tam systemem wiosna-jesień). Do Astany stracił tylko punkt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy