Górnik Łęczna szykuje transfer drugiego byłego ekstraklasowicza. Daniel Dziwniel blisko dołączenia do beniaminka
2021-07-06 14:24:18; Aktualizacja: 4 lata temu
Wiele wskazuje na to, że Daniel Dziwniel będzie występował w Górniku Łęczna.
O pojawieniu się 28-letniego lewego obrońcy na treningu beniaminka Ekstraklasy napisała „Gazeta Wyborcza”. „Daniel Dziwniel (ex Sandecja) ma zostać zawodnikiem Górnika Łęczna” - poinformował również Tomasz Włodarczyk na Twitterze.
W przeszłości były młodzieżowy reprezentant Polski występował w Ruchu Chorzów, FC Sankt Gallen, Zagłębiu Lubin oraz Koronie Kielce. Na koncie ma 99 meczów rozegranych w Ekstraklasie. Zdobył w nich dwie bramki i zaliczył dziewięć asyst.
Sezon 2020/2021 Dziwniel spędził z kolei na jej zapleczu. W barwach Sandecji zanotował 29 meczów (gol i asysta). Zespół z Nowego Sącza zajął dziesiąte miejsce w tabeli.Popularne
Górnik awansował do Ekstraklasy, wygrywając baraże, w których pokonał GKS Tychy oraz ŁKS Łódź.
W ostatnich dniach media łączyły już z beniaminkiem Janusza Gola.















![Hit Ligi Mistrzów dla Liverpoolu! Zdecydowały końcowe minuty [WIDEO]](img/photos/105430/170x113/arne-slot.jpg)
![Od 0-1 do 2-1! Dublet i FC Barcelona przełamuje złą passę [WIDEO]](img/photos/110864/170x113/fc-barcelona.jpg)






![Hit Ligi Mistrzów dla Liverpoolu! Zdecydowały końcowe minuty [WIDEO]](img/photos/105430/90x60/arne-slot.jpg)
![Od 0-1 do 2-1! Dublet i FC Barcelona przełamuje złą passę [WIDEO]](img/photos/110864/90x60/fc-barcelona.jpg)





